חדשות פתח תקווה

חמור מי שמתנהג כך

חדשות פתח תקווה23 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

בעלי חיים שהוחזקו במצב מחפיר באזור סגולה פונו על ידי השירות הוטרינרי

חמור מי שמתנהג כך

מתחם מאולתר שבו הוחזקו ארבעה סוסים ושלושה חמורים בתנאים קשים ובמצב גופני מוזנח ורעוע , פונה בראשון לפנות בוקר משטח מבודד באזור התעשייה סגולה ובעלי החיים הועברו לאורווה בשירות הוטרינרי.

הפעילות התבצעה לאחר מספר התראות שהשאירו מפקחי השירות הוטרינרי שיועדו לבעלי הסוסים והחמורים בדרישה לפנות את המתחם המוחזק ללא היתר כדין ובעיקר לנוכח מצבם הגופני של אותם בעלי חיים.

במבצע משולב בהובלת השירות הוטרינרי בניהולה של ד"ר תיקה בר און , הוטרינרית העירונית ובסיוע השיטור עירוני הגיע הפיקוח של השרות הווטרינרי למתחם, שם אותרו כאמור ארבעה סוסים ושלושה חמורים שהועברו לאורווה בשרות הווטרינרי.

מהשירות הוטרינרי נמסר כי הסוסים והחמורים שאותרו באותו מתחם,  "היו במצב גופני גרוע, הסוסים היו פצועים עם בעיות בפרסות, בעיניים ובעור, והאבוס נמצא ריק ללא מזון ומים. מאחר ומדובר בצער בעלי חיים החלטנו לערב גם משרד החקלאות.   לאחר כשעה נמצאו במקום עוד 2 סוסים נטושים שהועברו גם הם לשרות הווטרינרי, גם הם נמצאו מוזנחים ובמצב גרוע".

ראש העירייה רמי גרינברג אמר "עיריית פתח תקוה פועלת למען בעלי חיים והצלתם, והמקרה המזעזע הנוכחי של החזקת בעלי חיים בתנאים קשים דרש התערבות  מיידית! נפעל למצות את הדין עם האחראים ונדאג לרווחתם של הסוסים והחמורים שנמצאו במצב גופני קשה".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שלושה חולי קורונה בפתח תקווה ובית חולים...

בבית חולחיבילינסון במחלקה האורולוגית מטופלת סיעודית בת 82 לאחר ניתוח אובחנה כחולת קורונה , ככל הנראה ממבקריה . לכן 30...

חדשות פתח תקווה26 במרץ 2020    4 דקות
0

מתמודדים עם הקורונה

המאבק במשבר נגיף הקורונה מחריף. מחד, העיריים הוציאה היום מכתב המבהיר כי על כל מוסדות החינוך בעיר צריכים להשאר סגורים,...

חדשות פתח תקווה25 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה