חדשות פתח תקווה

חזר לארץ ונעצר בנתב"ג

חדשות פתח תקווה3 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

עם הגיעו ארצה נער תושב קיסריה בן 58 בחשד לתקיפה חמורה של נער במסיבה לפני חצי שנה בכפר ידידיה

חזר לארץ ונעצר בנתב"ג
לוגו משטרה

שעות אחדות לאחר שהשלימה המשטרה את הליך הסגרתו של תושב קיסריה בן 58 , והוא נחת בישראל, האריך בית משפט השלום בפתח תקווה את מעצרו בשלושה ימים בחשד לתקיפתו החמורה של קטין במסיבת בני נוער בכפר ידידיה מלפני כחצי שנה.

כזכור, במהלך מסיבה לבני נוער שהתקיימה ביום ה – 18.5.19 הותקף בנסיבות מחמירות אחד הקטינים כבן 15 שהיה מעורב קודם לכן בקטטה עם בנו של החשוד שבילה גם הוא באותה מסיבה והזעיק את אביו למקום.

הקטין שהותקף פונה לבית החולים עם שברים בפניו וחתכים ואילו החשוד שידע שהמשטרה מחפשת אודותיו, נמלט מהארץ בדרכו לרומניה ומשם המשיך ליעדים נוספים עד שנחת בבנגקוק שם מצא את מקומו.

בכל אותה תקופה המשיכו החוקרים לחפש אחריו , עד שאותר לפני כתשעה ימים ומאז החל הליך להסגרתו שהושלם כאמור אתמול עם נחיתתו בנתב"ג והבאתו לחקירה במשרדי היחידה החוקרת.

מעצרו של החשוד התאפשר בתום מבצע נחוש של המשטרה .

במשטרה מציינים כי ביום 18.5.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות במסיבה של בני נוער בכפר ידידיה. במהלך המסיבה השתתף גם בנו של החשוד, בן 15 מקיסריה, שהיה מעורב עפ"י החשד באירוע אלים עם מספר קטינים. מחקירת המשטרה התברר כי הבן התקשר לאביו-הוא החשוד שהגיע למקום עם אחרים, כשכולם מצוידים בכלי תקיפה. החשוד והאחרים תקפו 3 קטינים, אחד מהם פונה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח מאיר בכפ"ס כשהוא סובל מחבלות קשות (שבר באף וחתכים בפנים).

"מאז, נקטה המשטרה בשיתוף המחלקה הבינלאומית בפרקליטות, במהלכים מאומצים וממושכים, על מנת להביא לאיתורו והבאתו ארצה של החשוד לצורך חקירתו בגין החשדות המיוחסים לו .במסגרת זו הוגשה זה מכבר בקשת הסגרת בעניינו לרשויות הרלוונטיות בחו"ל, שכאמור הושלמה אמש עם מעצרו בנתב"ג". נבהיר כי החקירה מראשיתה מלווה על ידי פרקליטות מחוז מרכז".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה