חדשות פתח תקווה

חזרה לעבודה

חדשות פתח תקווה11 ביולי 2018    דקה אחת
0

המשטרה ביטלה את התנאים המגבילים על הגננת מגן "קשת" שנחשדה בהתעללות בפעוט • הגן נפתח מחדש לפעילות לאחר שממצאי החקירה שללו את החשדות

חזרה לעבודה

יומיים אחרי שנחקרה גננת מיישוב בשומרון, המפעילה את הפעוטון גן "קשת" שברחוב מילר, בחשד לכאורה להתעללות בפעוט, ונשלחה למעצר בית בתנאים מגבילים, החליטה המשטרה להורות על ביטול התנאים המגבילים שהושתו עליה, וניתן לה האישור לפתוח את הגן ולשוב לעבודתה.

בימים הקרובים מתכוונים במשטרה להעביר את חומר החקירה וממצאיה לבחינת הפרקליטות כדי לקבל החלטה סופית בעניינה של הגננת.

ל"המקומון" נודע כי מממצאי החקירה שאספה המשטרה לא עולה חשד להתעללות או תקיפת חסר ישע בגן האמור. עם זאת, חשוב לציין כי התיק טרם נסגר והוא ממתין להחלטת הפרקליטות כאמור.

ההחלטה על ביטול תנאי שחרורה עם תום החקירה של הגננת התקבלה ברביעי שעבר, ולפיה "לאחר בחינת ממצאי החקירה, שכללו בין היתר צפייה ממושכת בסרטי האבטחה מהגן התקבלה החלטה במשטרה כי יש לשחררה. הגננת שוחררה בסיום חקירתה וניתן לה היתר לפתוח מחדש את הגן".

נדגיש כי בראשית השבוע שעבר התקבלה במשטרה תלונה בחשד לאלימות בגן הילדים, ובעקבות כך עוכבה הגננת לחקירה. בסיום החקירה שוחררה בתנאים מגבילים, לרבות סגירת הגן. אולם לאחר שבחנה המשטרה את חומרי החקירה היא החליטה כאמור לבטל את תנאי השחרור ולאפשר את פתיחתו המחודשת של הגן.

הבהרה: בגיליון הקודם במסגרת הכתבה "מי ירחם על ילדי הגן?", שבה צורפו מספר ידיעות שהקשרן חשד לאלימות בגני ילדים ותקיפת פעוטות בפתח תקוה, בעוד מרבית הכתבה עסקה בכתב האישום שהוגש נגד מספר סייעות בגן ילדים ברחוב פינסקר וכן באירוע הריגתה של יסמין וינטה ז"ל בגן אחר, דיווחנו גם על פרטי האירוע הקשור לגן "קשת", בצירוף תמונה של גן זה. התמונה התייחסה כמובן אך ורק לדיווח לגבי גן "קשת" ולא לדיווחים על האירועים בגנים האחרים, שלגן זה אין כל קשר אליהם.

ויודגש, כאמור, שלא נמצאו כל ראיות לחשדות כנגד הגננת, ומשכך אף הותר לה לשוב לעבודתה, וגן "קשת" נפתח מחדש לפעילות.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה