חדשות פתח תקווה

חזרה לספסל הלימודים

חדשות פתח תקווה3 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים ללמידה מדורגת בפתח תקוה – בהתאם להנחיות

חזרה לספסל הלימודים
אדיבות עיריית פתח תקוה

 הבוקר סייר ראש העיר רמי גרינברגבבתי הספר בעיר ומוודא כי בתי הספר נערכו לקליטת התלמידים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך. ראש העיר נכנס לכל כיתה, בירך את המורים, התלמידים והתלמידות, חידד עבורם את הנהלים וההנחיות, סייר בחדרי השירותים ושוחח עם המנהלת וצוות ביה"ס.

כאמור בתי הספר היסודיים בפתח תקוה נפתחו היום והתלמידים שובצו בקבוצות של 15 תלמידים, כאשר כל תלמיד יושב בשולחן נפרד. בתי הספר נוקו ובכניסה לביה"ס יש עמדה למדידת חום.

ראש העיר מסייר יחד עם מנהלת אגף מינהלה קרין אוחיון וכבר ביקר בבתי הספר עמיטל, מורשה, עין גנים, נתן יונתן, חיים חפר, נעמי שמר, אריק איינשטיין, עוזי חיטמן, נווה עוז והוא ממשיך לבקר במוסדות חינוך נוספים. במהלך היום פגש ראש העיר את הילדים שהיו נרגשים לחזור לספסל הלימודים, לפגוש את החברים ואת המורים, והסביר שוב לכל הילדות והילדים כי חשוב להקפיד על רחיצת ידיים, לצאת לחצר עם מסכות (לתלמידים מגיל 7), לשמור על מרחק ולהקפיד על ההנחיות.

גם מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ סייר הבוקר במוסדות החינוך ייחד עם מנהלת האגף לחינוך יסודי טלי טולדנו כדי לעמוד מקרוב על ביצוע הנחיות משרד החינוך ומשרד הבריאות.

גרינברג: "לאחר היערכות שהחלה כבר בשבוע שעבר ונמשכה גם במוצאי שבת פתחנו הבוקר את בתי הספר היסודיים ללמידה של תלמידי כיתות א'-ג' אשר היו נרגשים מאד לחזור לספסל הלימודים. החופשה הארוכה שנכפתה על כולנו הולכת ומסתיימת באופן מדורג ומבוקר, ואנו הכנו את בתי הספר לקליטת התלמידים. בתי הספר נוקו, המורים נערכו לעבודה בקבוצות מצומצמות ואנו נערכים להמשך למידה תוך הקפדה על הכללים ושמירה על בריאות התלמידים והצוותים. המורים אשר עושים מלאכת קודש נערכו וחלקם מלמדים בכיתות שפוצלו וחלקם ממשיכים בלמידה המקוונת לתלמידי ד'-ו'.  אני מאחל לכולם המשך למידה פורייה וחזרה לשגרה בטוחה ומוצלחת ".

רון כץ: אשר סייר גם הוא בבתי הספר אמר "אמש נערכה ישיבת הערכות אחרונה לפני פתיחת הלימודים ומהבוקר אנו בסיורים על מנת לוודא את הערכות בתיה"ס. צוותי ההוראה עשו עבודה מצוינת בזמן קצר ומלאו אחר הנחיות משרד החינוך ומשרד הבריאות. ראיתי היום תלמידים נרגשים שהיו מאושרים לחזור למסגרת הבית ספרית  ואני מקווה שלאט לאט כל המערכת תחזור לפעול כבימי שגרה תוך הקפדה על הכללים וההנחיות".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה