חדשות פתח תקווה

חוגגים למרות הקורונה: השיטור העירוני פיזר מסיבה מחתרתית במרכז העיר

חדשות פתח תקווה10 בינואר 2021    דקה אחת
0

במסגרת מבצעי אכיפה שהתקיימו בסוף השבוע, נסגרה מסיבה של בני נוער. 11 דוחות נרשמו למשתתפים. גרינברג: "עיריית פתח תקוה לא תאפשר הפרה של הנחיות הסגר

חוגגים למרות הקורונה: השיטור העירוני פיזר מסיבה מחתרתית במרכז העיר
צילום: באדיבות העירייה

בהמשך להחלטת המדינה על הידוק הסגר, ראש העירייה הנחה על תגבור כוחות השיטור העירוני והפיקוח כדי לאכוף באופן מקסימאלי את הנחיות הסגר. בתוך כך, השיטור העירוני יחד עם משטרת פתח תקוה ערכו במהלך סוף השבוע מבצעי אכיפה בכל רחבי העיר ובמסגרתם נסגרה מסיבה מחתרתית במרכז העיר שנערכה בהשתתפות בני נוער. במסגרת הסריקות באזור, צוותים של השיטור העירוני פשטו על המקום, פיזרו את המסיבה ורשמו דוחות ל-11 משתתפים. בנוסף, לבעל העסק שהפעיל את המסיבה נרשם דו"ח והוא זומן לשימוע לביטול רישיון העסק שברשותו.

ראש העירייה רמי גרינברג: "עיריית פתח תקוה לא תאפשר הפרה של הנחיות הסגר אשר נועדו לשמור על בריאות הציבור ולהבטיח כי בעתיד הקרוב, לצד מתן החיסונים, נוכל לחזור לשגרה רגילה. ככל שהתושבים לא יקפידו על ההנחיות, לא נצליח להשיג את המטרה וייתכן שחלילה אף נחזור לסגר נוסף ונמשיך לספוג קורבנות בהיקפים גדולים מאוד. אנחנו נמשיך לתגבר את כוחות השיטור והפיקוח ככל שיידרש ונוודא שההנחיות נשמרות בכל רחבי העיר. אני קורא לתושבים להירתם למאמצים אלו וביחד נוכל להבטיח חזרה לשגרה מהירה ובריאה, לטובת העסקים ומערכת החינוך."

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה