חדשות פתח תקווה

זר דופק בדלת

חדשות פתח תקווה10 בפברואר 2020    2 דקות
0

מה קורה כשאתם בבית ומישהו שמעולם לא פגשתם פותח את הדלת ונכנס? זה כמעט מה שקרה לתושבת כפר גנים השבוע, בעת ששהתה בביתה • למזלה, מנעול הביטחון מנע מהחשוד להיכנס לדירה, אבל מאז כל השכונה בלחץ

זר דופק בדלת
פורץ בשעת פעולה ׀ צילום הדמיה: אינגאימג'

 

לא מדובר בתשדיר פרסום של משטרת ישראל, אלא אזהרה לכל אחד ואחת מקוראי שורות אלה, לנוכח הבהלה השורה בימים האחרונים על תושבי שכונת כפר גנים. זאת, לאחר שביום שני, בשעה שא' שהתה בביתה עם בתה בת ה-4.5, היא שמעה נקישות קלות על דלת ביתה. "אפילו לא טרחתי לגשת לדלת", היא מספרת, "אך פתאום היא נפתחה. למזלי מנעול הביטחון מנע את הפתיחה שלה לרווחה. הבת שלי ישבה באותו זמן על הרצפה בסלון וממש ראתה את הפרצוף של הבחור. היא קראה לי, אז הוא סגר את הדלת.
"הבטתי דרך העינית וראיתי אותו יורד במדרגות. נעלתי את הדלת ויצאתי למרפסת כדי לראות מי הבחור. כשהוא יצא מהבניין, קראתי לעברו. שאלתי אותו מה הוא מחפש? למה נכנס אליי הביתה? מי הוא? והוא, בשיא חוצפתו, ענה לי: 'מה את רוצה ממני? מה יש לך? מה, את דפוקה?' והמשיך בדרכו". כך משחזרת א' את אותם רגעים מלחיצים.
"לקח לי קצת זמן כדי להתעשת. כשהבנתי שאני לא יכולה לפצח את התעלומה המסתורית הזאת, ולא ברור לי מה בדיוק הוא רצה, לגנוב רכוש או לפגוע בי, התקשרתי למשטרה. השוטרים הגיעו תוך זמן קצר, גבו ממני עדות מהירה והבטיחו לעדכן אותי בהתפתחות החקירה".
צילמת את החשוד? את יכולה לתאר אותו?
"לא צילמתי, כי הייתי מבולבלת ומפוחדת. רק אחר כך הבנתי את מה שקרה בעצם. לתאר אני יכולה בוודאות. הוא היה בחור צעיר בשנות ה-30 לערך, גבוה, לא בהיר במיוחד, אבל גם לא כהה. הוא לבש מכנס טרנינג שחורים וסווטשירט אפור עם פרווה בכובע, והיה לו שיער קצר שחור".
א' מיהרה לשתף בקבוצת הוואטסאפ השכונתית את מה שחוותה דקות קודם לכן, במטרה להזהיר תושבים בסביבה הקרובה למקום מגוריה.
"תנעלו את הבתים שלכם", היא כתבה, ומאוחר יותר הוסיפה בשיחה איתנו: "אני לעולם לא אשאיר בית ומרפסת פתוחים כשאני בבית. זה בהחלט מלחיץ מה שקרה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה