חדשות פתח תקווה

זמן קסם

חדשות פתח תקווה20 ביוני 2019    דקה אחת
0

עדן בן זקן, עדן חסון, אנה זק, מיכל הקטנה ואחרים יככבו באירועי הקיץ של פתח תקוה - "קסם של עיר" • בעירייה מבטיחים עונה חמה ותוססת

זמן קסם
מיכל הקטנה, בן זקן וחסון. מגוון פעילויות חינמיות ׀ צילומים: אילן בשור, אדריאן חמיאס, גבריאל בהרליה

עדן בן זקן ואנה זק יככבו השנה במסיבת הקיץ המרכזית של בני הנוער בעיר, במסגרת אירוע הקיץ הגדול שמפיק אגף האירועים תחת הכותרת: "קסם של עיר". האירוע יתקיים ביום חמישי 18 ביולי בשעה 20:00 בחניון רחבת העירייה. לפניו יתקיים אירוע לכל המשפחה עם כוכבת הילדים מיכל הקטנה.
החל מהשעה 17:00 יהפוך רחוב חיים עוזר למדרחוב רווי פעילויות וסדנאות לילדים – הפנינג תוסס של פנטזיה, קסמים ומשאלות, עם אומני רחוב, קוסמים ופסלים חיים. בשעה 18:30 יחל המופע "מיכל הקטנה והמפלצות". לאחר מכן תפריד הפסקה בין אירועי הילדים למסיבת הקיץ של העיר.
חגיגות הקיץ ייפתחו באירוע שמפיק אגף חברה, נוער וצעירים, שיתקיים ביום חמישי 27 ביוני בכיכר המייסדים – מסיבת קיץ עם די-ג'יי עידן בקשי, די-ג'יי לוטרה, די-ג'יי מיסטר בלאק, די-ג'יי דודי בוזגלו, די-ג'יי מרקוס ודי-ג'יי אילון מתנה. האירוע יתקיים בשיתוף הרשות למאבק בסמים ואלכוהול.
בחודש אוגוסט ימשיכו אגף האירועים ואגף חברה, נוער וצעירים לקיים שורה ארוכה של אירועים, בהם פסטיבל הבירה, שיתקיים ב-17 באוגוסט במגרש החניה ברחוב השחם באזור התעשייה רמת סיב. את אירועי הקיץ תחתום מסיבה בכיכר המייסדים ב-29 באוגוסט בשעה 19:30, עם עדן חסון, די-ג'יי רז סימון וחן פרץ.
יצוין כי אירועי הקיץ קיבלו השנה מענק מיוחד של כחצי מיליון שקל ממפעל הפיס, במטרה להציע לילדים, לבני הנוער ולצעירים בעיר מגוון רחב של אירועים ופעילויות חינמיות.
ראש העירייה רמי גרינברג: "במהלך הקיץ נקיים בעיר שלל אירועים ופעילויות, בכל שכונות העיר ולאורך כל החופש הגדול. חשוב לנו לספק לילדים ולבני הנוער פעילות כיפית ואיכותית, שתמלא את שעות הפנאי ותספק עניין. מעבר לאירועים המרכזיים, יתקיימו פעילויות בכל מרכזי הנוער והמתנ"סים. אני מאחל לכל הילדים חופשה נעימה ובטוחה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

1

נעצר תושב פתח תקוה על סחר בסמים

הבוקר (17.11) במהלך מחסום יזום בכביש 461 הבחינו שוטרים ברוכב אופנוע שעורר את חשדם והורו לו לעצור בצד הדרך. בבדיקתם איתרו...

חדשות פתח תקווה17 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

הגשר החדש

חברת נת"ע הביאה בפני ראש העיר רמי גרינברג, את התכנון לגשר אם המושבות אשר יאפשר להולכי הרגל ורוכבי האופניים להגיע...

חדשות פתח תקווה17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה