חדשות פתח תקווה

זמן קסם

חדשות פתח תקווה20 ביוני 2019    דקה אחת
0

עדן בן זקן, עדן חסון, אנה זק, מיכל הקטנה ואחרים יככבו באירועי הקיץ של פתח תקוה - "קסם של עיר" • בעירייה מבטיחים עונה חמה ותוססת

זמן קסם
מיכל הקטנה, בן זקן וחסון. מגוון פעילויות חינמיות ׀ צילומים: אילן בשור, אדריאן חמיאס, גבריאל בהרליה

עדן בן זקן ואנה זק יככבו השנה במסיבת הקיץ המרכזית של בני הנוער בעיר, במסגרת אירוע הקיץ הגדול שמפיק אגף האירועים תחת הכותרת: "קסם של עיר". האירוע יתקיים ביום חמישי 18 ביולי בשעה 20:00 בחניון רחבת העירייה. לפניו יתקיים אירוע לכל המשפחה עם כוכבת הילדים מיכל הקטנה.
החל מהשעה 17:00 יהפוך רחוב חיים עוזר למדרחוב רווי פעילויות וסדנאות לילדים – הפנינג תוסס של פנטזיה, קסמים ומשאלות, עם אומני רחוב, קוסמים ופסלים חיים. בשעה 18:30 יחל המופע "מיכל הקטנה והמפלצות". לאחר מכן תפריד הפסקה בין אירועי הילדים למסיבת הקיץ של העיר.
חגיגות הקיץ ייפתחו באירוע שמפיק אגף חברה, נוער וצעירים, שיתקיים ביום חמישי 27 ביוני בכיכר המייסדים – מסיבת קיץ עם די-ג'יי עידן בקשי, די-ג'יי לוטרה, די-ג'יי מיסטר בלאק, די-ג'יי דודי בוזגלו, די-ג'יי מרקוס ודי-ג'יי אילון מתנה. האירוע יתקיים בשיתוף הרשות למאבק בסמים ואלכוהול.
בחודש אוגוסט ימשיכו אגף האירועים ואגף חברה, נוער וצעירים לקיים שורה ארוכה של אירועים, בהם פסטיבל הבירה, שיתקיים ב-17 באוגוסט במגרש החניה ברחוב השחם באזור התעשייה רמת סיב. את אירועי הקיץ תחתום מסיבה בכיכר המייסדים ב-29 באוגוסט בשעה 19:30, עם עדן חסון, די-ג'יי רז סימון וחן פרץ.
יצוין כי אירועי הקיץ קיבלו השנה מענק מיוחד של כחצי מיליון שקל ממפעל הפיס, במטרה להציע לילדים, לבני הנוער ולצעירים בעיר מגוון רחב של אירועים ופעילויות חינמיות.
ראש העירייה רמי גרינברג: "במהלך הקיץ נקיים בעיר שלל אירועים ופעילויות, בכל שכונות העיר ולאורך כל החופש הגדול. חשוב לנו לספק לילדים ולבני הנוער פעילות כיפית ואיכותית, שתמלא את שעות הפנאי ותספק עניין. מעבר לאירועים המרכזיים, יתקיימו פעילויות בכל מרכזי הנוער והמתנ"סים. אני מאחל לכל הילדים חופשה נעימה ובטוחה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חישוב ציון מחדש: מהפך בתוצאות לבחינות ההסמכה...

לאור הנתונים המטרידים ברף המעבר בבחינות של לשכת עורכי הדין במועד האחרון שעמדו על אחוז הנמוך ביותר מכל הזמנים (34%),...

חדשות פתח תקווה26 באוקטובר 2020    2 דקות
0

שרית דור נבחרה כמפקחת המחוז של המינהל...

שרית דור נבחרה פה אחד כמפקחת המחוז של המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער במשרד החינוך. שרית, בעלת תואר שני...

חדשות פתח תקווה26 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה