חדשות פתח תקווה

"זו מכת מוות עבורנו"

חדשות פתח תקווה23 במרץ 2020    דקה אחת
0

סגירת השוק הבוקר בפתח תקווה, לקראת הקניות של חג הפסח, עוררה את כעסם של בעלי הבאסטות. "למה המרכולים כן ואנחנו לא?"

"זו מכת מוות עבורנו"
צילום אלון חכמון

למרות שניתנה הודעה לבעלי הבאסטות שבוק פתח תקווה כי החל מהערב הם יאלצו לסגור את עסקיהם, מיד אחרי שסיימה המשטרה לאכוף את סגירת שוק מחנה יהודה בירושלים ושוק התקווה בתל אביב, הגיעו השוטרים לפתח תקווה ודרשו סגירת השוק.

הסוחרים שנערכו לקניות שלפני החג נותרו עם סחורה בשווי של מאות אלפי שקלים במצטבר.

מדברי הסוחרים הבוקר: "זו מכת מות עבורנו. לפני ערב חג הפסח. אנחנו מבינים את הצורך הסגר, אבל לפחות יכלו לעשות את זה בהדרגה. היו משתפים אותנו ונותנים להתכונן בזמן".

"זה לא הוגן שיש מרכולים שקיבלו היתר, אומנם דואגים שיכנסו רק עשרה, אבל מה עם זה שבחוץ מחכים 300 איש, זו סכנה לציבור. בודקים רק מה קורה בפנים ולא בחוץ.פה יש כמה עשרות קונים שמתפזרים בחוץ ומתפרשים על כל הבאסטות ולמרות זאת החליטו שאנחנו צריכים לסגור. מה ההבדדל ביני לבין המרכול? אצלו אסורלהיכנס פנימה אבל מי מרחיק ודואג לכל מי שמחכה בחוץ? אף אחד לא אוכף את זה.

ויש כאן אנשים מבוגרים שאין להם רכב, את הקניות שלהם הכל, הם קונים בשוק. ירקות, פירות, בשר, דגים, מוצרי צריכה וניקיון. הכל. מי ידאג להם ויביא להם קניות כשאין להם איך לנסוע?"

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה