חדשות פתח תקווה

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור

חדשות פתח תקווה24 בפברואר 2020    דקה אחת
0

פרסום ראשון ב"המקומון" העירייה הגישה עתירה לבית הדין לעבודה כדי להורות על הפסקת "השביתה האיטלקית", בית המשפט קבע דיון לאלתר, מחר בשבע וחצי בבוקר

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור
צילום מסך

 

הערב הגישה העירייה עתירה לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב כדי שיורה לגננות לשוב לאלתר לעבודה וזאת מאחר וסיבת "השביתה האיטלקית" שבה נהגו עשרות גננות בשכונות אם המושבות ונווה גן, לא היתה מוצדקת כך לטענת העירייה.

העתירה הוגשה כנגד משרד החינוך וכנגד הסתדרות המורים בישראל.

ראש העירייה רמי גרינברג, הוא שהנחה להגיש את העתירה על מנת שלא להמשיך את הנזק והפגיעה בילדים "שהם דור העתיד שלנו" כדבריו.

הגם שהעירייה שיבצה במיידי עובדות עירייה וסייעות לשמש כמחליפות באותם גנים עדיין נגרם נזק להורים ולילדים וכן למערכת העירונית, טוענת העירייה בעתירה הבהולה.

עוד טוענת העירייה כי החלטת הגננות לשבות , על דעתן בלבד שעה שהעירייה לא צד בהתנהלות מולן הינה החלטה חד צדדית וקיצונית בחומרתה שכן משרד החינוך הוא שקיבל החלטות בעניין אותה גננת שהתבטאויותיה לכאורה כלפי ילדים בגן נחשפו בתקשורת ובעקבות אותה קלטת הושעתה מהעבודה בגן  וכי ראש העירייה מוכן להיפגש עם מי מהן בכל עת.

העירייה מבחינתה משקיעה מעל ומעבר לכל רשות אחרת הן בתחום הפיזי , הן בתחום החדשני , הן בתחום הפדגוגי והן בתחום החינוכי והיא מקופת העירייה מממנת סייעות שימלאו מקום של גננות במקרים שבהם גננות נעדרות מהעבודה לכן לא היה מקום לפתוח בשביתה בטוענה למחלה.

השופטת שגית דרוקר קבעה דיון למחר בבוקר (25/2) בשעה שבע וחצי בבוקר.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה