חדשות פתח תקווה

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור

חדשות פתח תקווה18 במרץ 2020    דקה אחת
0

בהנחיית ראש העירייה, פארקים וגנים ציבוריים יסגו לקהל עקב המצב

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור
צילום באדיבות העירייה

ראש העיר הינחה אמש לסגור את הפארק הגדול ע"ש יצחק אוחיון, פארקים וגינות נוספות בכל רחבי העיר, על מנת למנוע התקהלויות ומפגשים רבי משתתפים, וזאת לאור הנחיות משרד הבריאות. גם מגרשי הספורט השונים, כולל אלו בבתי הספר ובמתנ"סים, יסגרו כדי למנוע התקהלויות ופעילות רבת משתתפים.

על מנת לפזר התקהלויות של בני נוער ניפגש אמש ראש העיר עם כלל הצוותים, ביניהם צוותי אגף הביטחון, הסיירים והקב"טים, השיטור העירוני, פיקוח עירוני, נציגי אגף השכונות ואגף הנוער ומדריכי עיר ללא אלימות והינחה אותם לסייר בעיר ולפזר התקהלויות המפגשים של בני נוער. כול הסיירים סיירו בכל רחבי העיר החל מרדת החשכה ועד לשעות הלילה הקטנות, וכך יעשו גם במהלך הימים והשבועות הקרובים.

ראש העיר רמי גרינברג "אנו רואים בשעות אחה"צ והערב עשרות רבות של בני נוער המשוטטים ברחובות ומתאספים בגינות ובמגרשים ובכך עלולים להידבק בנגיף הקורונה ואף להדביק אחרים. אנו נמגר את התופעה שבימים אלה ממש מסכנים חיים. כל הצוותים שלנו יסיירו בשטח ויפזרו את ההתקהלויות. הפעילות החלה אמש ותימשך ככל שיידרש".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה