חדשות פתח תקווה

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור

חדשות פתח תקווה18 במרץ 2020    דקה אחת
0

בהנחיית ראש העירייה, פארקים וגנים ציבוריים יסגו לקהל עקב המצב

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור
צילום באדיבות העירייה

ראש העיר הינחה אמש לסגור את הפארק הגדול ע"ש יצחק אוחיון, פארקים וגינות נוספות בכל רחבי העיר, על מנת למנוע התקהלויות ומפגשים רבי משתתפים, וזאת לאור הנחיות משרד הבריאות. גם מגרשי הספורט השונים, כולל אלו בבתי הספר ובמתנ"סים, יסגרו כדי למנוע התקהלויות ופעילות רבת משתתפים.

על מנת לפזר התקהלויות של בני נוער ניפגש אמש ראש העיר עם כלל הצוותים, ביניהם צוותי אגף הביטחון, הסיירים והקב"טים, השיטור העירוני, פיקוח עירוני, נציגי אגף השכונות ואגף הנוער ומדריכי עיר ללא אלימות והינחה אותם לסייר בעיר ולפזר התקהלויות המפגשים של בני נוער. כול הסיירים סיירו בכל רחבי העיר החל מרדת החשכה ועד לשעות הלילה הקטנות, וכך יעשו גם במהלך הימים והשבועות הקרובים.

ראש העיר רמי גרינברג "אנו רואים בשעות אחה"צ והערב עשרות רבות של בני נוער המשוטטים ברחובות ומתאספים בגינות ובמגרשים ובכך עלולים להידבק בנגיף הקורונה ואף להדביק אחרים. אנו נמגר את התופעה שבימים אלה ממש מסכנים חיים. כל הצוותים שלנו יסיירו בשטח ויפזרו את ההתקהלויות. הפעילות החלה אמש ותימשך ככל שיידרש".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

35 אלף שקל קנס למשליכי פסולת

בהמשך למאמצי העירייה למיגור תופעת השלכת הפסולת במרחבים הפתוחים אשר בפאתי העיר, בימים האחרונים בית משפט השלום בפתח תקוה השית...

חדשות פתח תקווה12 בינואר 2021    דקה אחת
0

מגבירים הילוך: עיריית פתח תקוה תאכוף הפרות...

אמש התקבל דיווח על אירוע שהתקיים במהלך שעות אחר הצהריים בניגוד להנחיות הסגר על גג מבנה ציבורי ברחוב משורר. עם...

חדשות פתח תקווה11 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה