חדשות פתח תקווה

ומי לא בא? ראש העירייה

חדשות פתח תקווה12 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

מאות תושבים חיכו להופעתו של גרינברג באירוע "שבתרבות" בבית שרת המחודש בבניין העירייה, אבל ראש העירייה הבריז ולא ענה לטלפונים בשבת • גרינברג: “לא עדכנו אותי שאני אמור ליטול חלק פעיל באירוע”

ומי לא בא? ראש העירייה
המודעה לקראת "שבתרבות". המפיקים שכחו להזכיר לגרינברג ׀ צילום: אלון חכמון

מבוכה באירוע "שבתרבות" בעיר. מאות תושבים מילאו בשבת בבוקר את בית תרבות שרת המחודש בבניין העירייה, כדי להשתתף באירוע, בהנחייתו של העיתונאי איתן דנציג. במשך דקות ארוכות הם ישבו באולם, ממתינים לראש העירייה רמי גרינברג, שעל פי הפרסום אמור היה להשתתף באירוע ולשוחח עם המנחה והתושבים. אלא שהניסיונות לאתר את ראש העירייה לא צלחו. גם הניסיונות של דובר העירייה מעיין אמודאי לאתר את גרינברג לא צלחו, שכן הוא לא עונה לטלפונים בשבת.
בחלוף כ-20 דקות החליטו המארגנים לשנות את תכנית האירוע, ולבמה עלתה בתיה חרמון, שחקנית ומספרת סיפורים, שאמורה הייתה לסיים את האירוע. אחריה עלה האסטרולוג ירון לבנה, ששיתף את הנוכחים בתחזית שלו לשנת 2020 ובחן התאמות בין בני זוג על פי המזלות שלהם.
מבירור ראשוני עלה כי מפיקי האירוע שכחו ליידע ולתזכר את ראש העירייה, ובהיעדר עדכון בלוח הזמנים שלו, התפנה גרינברג לענייניו האישיים. רק במוצאי שבת, כשראש העירייה פתח את המכשיר הנייד שלו, הוא קיבל שיחה מגורמים במִנהל התרבות, שביררו לשלומו ועדכנו אותה במבוכה שאירעה בשעות הבוקר.
גרינברג: “לפני כחודש ויותר שאלו אותי לגבי האירוע, אך איש לא עדכן אותי בחמישי או בשישי בבוקר, שאני אמור ליטול בו חלק פעיל. בלו”ז שלי לא מצוין שאני אמור להשתתף באירוע, ולכן לא הגעתי למקום. כיוון שאני לא עונה לטלפונים בשבת, לא יכלו להשיג אותי. נקווה שילמדו מהטעות הזאת, ושלהבא יהיה תיאום בעדכוני הלו”ז שלי”.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

העץ כבר לא נדיב

עץ אקליפטוס בן מעל ל 65 שנה שהיה נטוע על מדרכה ברחוב מונטיפיורי 19 במרכז העיר, קרס ונפל ממקומו לפני...

חדשות פתח תקווה24 בינואר 2020    דקה אחת
0

רכב התהפך

רכב התהפך ברחוב דרך יצחק רבין בפתח תקווה. חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה העניקו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשתי...

חדשות פתח תקווה23 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה