חדשות פתח תקווה

התפוז המכני מגיע לפתח תקוה

חדשות פתח תקווה14 בפברואר 2019    דקה אחת
0

כתב אישום שהוגש השבוע, מייחס לחמישה צעירים בני 20-18 עבירות של תקיפה ואיומים ללא סיבה ברחוב יצחק בן צבי בעיר • מעצרם הוארך עד תום ההליכים נגדם

התפוז המכני מגיע לפתח תקוה
מתוך "התפוז המכני". אלימות לשם אלימות ׀ צילום מסך

בבית משפט השלום בפתח תקוה הוגש השבוע כתב אישום חמור כנגד חמישה צעירים בני 20-18, המייחס להם עבירות של תקיפה ואיומים ללא סיבה. בנוסף, הוגשה נגד הנאשמים בקשה למעצר עד תום ההליכים.
מכתב האישום עולה כי בעקבות ויכוח שנתגלע בין הנאשמים לקורבן, שנסיבותיו טרם הובררו, הם דלקו בעקבותיו עד שהגיעו ללובי הבניין שבו הוא מתגורר, ושם באכזריות רבה תקפו אותו באגרופים, בבעיטות ובאלת מתכת שאחזו בידם.
בכתב האישום נטען כי ב-4 בפברואר התקבל במשטרה דיווח על תקיפה ברחוב יצחק בן צבי בעיר. אחרי חקירה מאומצת, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, עלה כי בין הנאשמים לבין הקורבן התפתח ויכוח, שטיבו לא ברור. לאחריו, כך נטען, פגשו הנאשמים בקורבן, רדפו אחריו עד למקום מגוריו, נכנסו ללובי הבניין והחלו להכותו ללא רחם.
"הנאשמים היכו בו מכות נמרצות בכל חלקי גופו ומשכו אותו מחוץ למעלית, עד אשר נפל לרצפה. גם אז, המשיכו להכות בו בראשו ובשאר חלקי גופו בבעיטות, באגרופים וכן באמצעות אלת מתכת", נטען בכתב האישום. למזלו של הקורבן, ללובי הבניין נכנסה פקחית שיטור עירוני, שהבחינה בנעשה וצעקה לעבר המעורבים לחדול עד שנמלטו מהמקום.
לאחר האירוע עצרה המשטרה שלושה מהמעורבים, ואילו השניים האחרים נעצרו למחרת. במשטרה מציינים כי מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפתח תקוה. ביום חמישי הוגשה נגדם הצהרת תובע, וביום שני האחרון, בדיון בבית המשפט, הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של תקיפה ואיומים ללא סיבה על ידי שניים או יותר מהנאשמים. יחד עם כתב האישום, הוגשה נגדם גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

בדרך לקריית אריה עוברים ביצחק שמיר

בטקס חגיגי נחנכה דרך יצחק שמיר בקטע הרחוב המוביל מדרך שמלצר לתחנת הרכבת קריית אריה. בטקס השתתפו בנו של ראש...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה