חדשות פתח תקווה

"התעלמו ממצוקתה הרבה"

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות
0

כתב אישום הוגש בשבוע שעבר נגד איאד עבדאללה (41), תושב הרשות הפלסטינית, ווטה איילה (30), בגין אונס ומעשה סדום באישה שיכורה בחניון סמוך לשוק

"התעלמו ממצוקתה הרבה"
חניון השוק. המקום שבו אירע האונס הכפול | צילום: אלון חכמון

ביום חמישי הוגש בבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד איאד עבדאללה (41), תושב הרשות הפלסטינית, ווטה איילה (30), בגין עבירות של אינוס ומעשה סדום. עבדאללה מואשם גם במסכת של פגיעות מיניות, בהבאת אדם לידי מעשה זנות בנסיבות מחמירות, ובכניסה ושהייה בישראל שלא כדין ומבלי שהיה ברשותו היתר או רישיון כדין. מכתב האישום עולה כי הנאשם הישראלי שילם סכום של כ-500 שקל לנאשם הפלסטיני, בתמורה שיאנוס גם הוא את המתלוננת שהייתה כבר במצב של ערפול חושים.
המקרה אירע ב-15 באוגוסט, כאשר בשעות הערב שתתה המתלוננת משקאות אלכוהוליים בביתה, ואז יצאה מביתה וישבה על ספסל בסמוך לכיכר המייסדים. המתלוננת, שהייתה בקרבה לבר מקומי, המשיכה לצרוך אלכוהול עד שהגיעה למצב של שכרות. לרוע מזלה, באותה עת שהה עבדאללה באזור הבר. הוא התיישב בסמוך אליה, דיבר איתה והבחין במצב שכרותה. לאחר מספר דקות קמו השניים במפתיע וצעדו לכיוון סמטה ברחוב הברון הירש, המוביל אל החניון האחורי של השוק, כל זאת כשמאחוריהם פוסע איילה.
עבדאללה ביצע מעשה מגונה מול המתלוננת, וזאת סובבה את פניה לאחור וניסתה להימלט. אלא שאז כרך הנאשם את ידו סביב בטנה וביצע בה מעשה מגונה. עבדאללה לא הסתפק במעשה זה, וחרף ניסיונותיה להשתחרר מלפיתתו, ביצע בה מעשה מגונה נוסף. אלא שאז התגבר הסיוט, כאשר הנאשם ניסה לגרום לה לבצע בו מעשה סדום. כשהתקדמו אל תוך החניון איתר מזרן והטיח את המתלוננת אל פני המזרן אז גחן מעליה, אנס אותה וביצע בה מעשה סדום תוך ניצול מצב שכרותה.
"במהלך האונס, הגיע איילה לחניון, התקרב לכיוון המזרן וצפה באונס הראשון. עבדאללה החל לדבר עם איילה בעודו מבצע את האונס הראשון במתלוננת, ולאחר מכן שוחחו השניים וסיכמו כי איילה ישלם לעבדאללה סכום שאינו ידוע במדויק בתמורה לקיום יחסי מין עם המתלוננת", נטען בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד דפנה גסנר-פרנבך.
עולה כי איילה שילם את הסכום לעבדאללה, וזה ביצע במתלוננת אונס נוסף ומעשה סדום בכוח תוך ניצול מצב שכרותה.
עבדאללה החל לבצע במתלוננת מעשים מגונים, כל זאת כאשר המתלוננת שרועה על המזרן וכשהיא בערפול חושים עקב מצב שכרותה וצועקת מכאב.
כוחות המשטרה מתחנת פתח תקוה הגיעו למקום, לאחר ששכנה המתגוררת בסמוך לחניון שמעה את זעקותיה של המתלוננת והזעיקה אותם.
בבקשת המעצר כתבה עו"ד גסנר-פרנבך: "המקרה האמור מצוי ברף הגבוה של עבירת האינוס. המדובר במעשי אינוס קשים במיוחד, של שני גברים זרים שראו את מצב שכרותה של המתלוננת ואת היותה 'טרף קל' והחליטו לבצע בה את זממם, תוך ניצול מצבה, וזאת לצורך סיפוק יצריהם האפלים והתעלמות מוחלטת ממצוקתה הגדולה. מעשי המשיבים מעידים על מסוכנותם הרבה ועל יצר ודחף בלתי נשלטים. חוסר החמלה, והמעשים המחליאים שבוצעו מעידים כי המשיבים הם משולחי רסן, ומסוכנותם עולה לכדי הרף העליון של עבירות המין והאלימות… בנסיבות דנן, כאשר מדובר במשיבים חסרי רסן, שמונעים על פי דחפיהם המיניים כלפי נשים, אין כל חלופה שיש בה כדי להבטיח את מטרות המעצר".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מתחת לאף: ארבעה רכבים נגנבו בהדר גנים

תושבי מתחם נחלים שבשכונת הדר גנים זועמים אחרי ששלושה כלי רכב של תושבי השכונה נגנבו במהלך הלילה. השלושה מצטרפים אל...

חדשות פתח תקווה16 ביוני 2021    דקה אחת
0

משולש אהבים: צעיר נדקר במהלך ריב

משולש רומנטי הסתיים בתקרית אלימה ובפצוע באורח קשה. תושב פתח תקוה בן 34 נפצע מדקירה במהלך קטטה שפרצה בשבת לפנות...

חדשות פתח תקווה16 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה