חדשות פתח תקווה

התעללו בצעיר בגלל עסקת סמים שכשלה

חדשות פתח תקווה21 בפברואר 2019    דקה אחת
0

נגד ארבעת החשודים, תושבי פתח תקוה ותל אביב, הוגש כתב אישום המייחס להם מכות, סחיטה באיומים והשפלה, לאחר שהשתמשו בזהות הקורבן כדי לרכוש סמים

התעללו בצעיר בגלל עסקת סמים שכשלה
מעשנים גראס. שימוש בכסף מזויף ׀ צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מכות, סחיטה באיומים, השפלה, מעשה סדום וגרימת חבלות – זה מה שחווה צעיר בן 22 מראש העין, שנפל קורבן להתעללות של מספר צעירים, שניים מהם תושבי פתח תקוה בשנות ה-20 ושניים נוספים בני 15 ו-17 מתל אביב.
כך עולה מכתב אישום חמור שהוגש השבוע בבית המשפט המחוזי בלוד. ב-29 בינואר התלונן הצעיר במשטרה. לטענתו, הוכה על ידי אחד החשודים ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים תל השומר, כשהוא נזקק לתפרים בשפה.
מחקירת המשטרה עלה כי המתלונן עבר מסכת התעללויות אכזרית ומשפילה. ב-17 בינואר דרש אחד החשודים מהמתלונן להשתמש בזהותו כדי לרכוש סמים באמצעות היישומון "טלגרס". לאחר איומים ממושכים, התרצה המתלונן והגיע לדירת החשוד ברחוב וייסבורג בפתח תקוה, שם פגש בחשוד ובאחרים, שביקשו לבצע עסקת סמים בכסף מזויף, תוך שימוש בפרטיו.
סוחרי הסמים הגיעו לדירת החשוד בפתח תקוה, גילו את התרמית, לקחו את הכסף, אבל לא סיפקו את הסחורה. בשל כעסם על עסקת הסמים שלא צלחה, כלאו החשודים את המתלונן במשך שעות ארוכות, תקפו והיכו אותו, אילצו אותו לבצע בעצמו עבירות מין קשות ולמרוח צואה על פניו, כשהם מתעדים את המעשים המבזים במצלמות הטלפונים שלהם. רק למחרת בבוקר, לאחר לילה של התעללות קשה, הצליח המתלונן להימלט מהדירה.
במהלך השבוע שלאחר מכן, המשיכו החשודים לאיים עליו בטענה שהוא חייב להם כספים. ב-25 בינואר הגיע אחד מהם לביתו ואילץ אותו לצעוד ברגל מראש העין עד פתח תקוה, כשהוא נושא מכשיר טלוויזיה, והחשוד מצליף בו לאורך כל הדרך. כשהגיעו לדירה בפתח תקוה, הכו אותו החשודים באלת עץ ודרכו על פניו.
עם הגשת התלונה, נעצרו החשודים. הפרקליטות מייחסת לארבעה עבירות של סחיטה באיומים, התעללות, כליאת שווא ותקיפה בצוותא.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה