חדשות פתח תקווה

התעללו בצעיר בגלל עסקת סמים שכשלה

חדשות פתח תקווה21 בפברואר 2019    דקה אחת
0

נגד ארבעת החשודים, תושבי פתח תקוה ותל אביב, הוגש כתב אישום המייחס להם מכות, סחיטה באיומים והשפלה, לאחר שהשתמשו בזהות הקורבן כדי לרכוש סמים

התעללו בצעיר בגלל עסקת סמים שכשלה
מעשנים גראס. שימוש בכסף מזויף ׀ צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מכות, סחיטה באיומים, השפלה, מעשה סדום וגרימת חבלות – זה מה שחווה צעיר בן 22 מראש העין, שנפל קורבן להתעללות של מספר צעירים, שניים מהם תושבי פתח תקוה בשנות ה-20 ושניים נוספים בני 15 ו-17 מתל אביב.
כך עולה מכתב אישום חמור שהוגש השבוע בבית המשפט המחוזי בלוד. ב-29 בינואר התלונן הצעיר במשטרה. לטענתו, הוכה על ידי אחד החשודים ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים תל השומר, כשהוא נזקק לתפרים בשפה.
מחקירת המשטרה עלה כי המתלונן עבר מסכת התעללויות אכזרית ומשפילה. ב-17 בינואר דרש אחד החשודים מהמתלונן להשתמש בזהותו כדי לרכוש סמים באמצעות היישומון "טלגרס". לאחר איומים ממושכים, התרצה המתלונן והגיע לדירת החשוד ברחוב וייסבורג בפתח תקוה, שם פגש בחשוד ובאחרים, שביקשו לבצע עסקת סמים בכסף מזויף, תוך שימוש בפרטיו.
סוחרי הסמים הגיעו לדירת החשוד בפתח תקוה, גילו את התרמית, לקחו את הכסף, אבל לא סיפקו את הסחורה. בשל כעסם על עסקת הסמים שלא צלחה, כלאו החשודים את המתלונן במשך שעות ארוכות, תקפו והיכו אותו, אילצו אותו לבצע בעצמו עבירות מין קשות ולמרוח צואה על פניו, כשהם מתעדים את המעשים המבזים במצלמות הטלפונים שלהם. רק למחרת בבוקר, לאחר לילה של התעללות קשה, הצליח המתלונן להימלט מהדירה.
במהלך השבוע שלאחר מכן, המשיכו החשודים לאיים עליו בטענה שהוא חייב להם כספים. ב-25 בינואר הגיע אחד מהם לביתו ואילץ אותו לצעוד ברגל מראש העין עד פתח תקוה, כשהוא נושא מכשיר טלוויזיה, והחשוד מצליף בו לאורך כל הדרך. כשהגיעו לדירה בפתח תקוה, הכו אותו החשודים באלת עץ ודרכו על פניו.
עם הגשת התלונה, נעצרו החשודים. הפרקליטות מייחסת לארבעה עבירות של סחיטה באיומים, התעללות, כליאת שווא ותקיפה בצוותא.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

בדרך לקריית אריה עוברים ביצחק שמיר

בטקס חגיגי נחנכה דרך יצחק שמיר בקטע הרחוב המוביל מדרך שמלצר לתחנת הרכבת קריית אריה. בטקס השתתפו בנו של ראש...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה