חדשות פתח תקווה

השוטר חיון

חדשות פתח תקווה4 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
השוטר חיון
חיון. מסיים 35 שנה במדים ׀ צילום: אלון חכמון

תקוה נפרדו השבוע מאחד מטובי השוטרים בתחנה, השוטר הקהילתי של השכונה שמעון חיון, שבגיל 55, אחרי כ-35 שנה, יצא לחופשת הפרישה שלו מהארגון.
חיון, אחד משני השוטרים הוותיקים במשטרת פתח תקוה, התגייס למשטרה חודשים ספורים אחרי שחרורו מצה"ל. במסגרת שירותו במשטרה, ביצע כמעט כל תפקיד אפשרי – סייר, שוטר תנועה, בלש מודיעין, חוקר, ובשנים האחרונות מש"ק קהילה. הוא היה נאמן ומסור למקום עבודתו, קשוב לאזרחים, עם אורך רוח וסבלנות ראויים להערכה, חיוך רחב ורצינות בביצוע המשימות.
בשנים האחרונות הקימו ותיקי השוטרים בתחנה את פורום הגומייה, ומאז הם נפגשים גם מעבר לשעות העבודה לבילויים משותפים, מפגשים וחופשות. במקביל, השתתף חיון כמעט בכל תחרות ריצה ברחבי הארץ. השנה, בשל משימות מקצועיות במסגרת עבודתו, נמנע חיון מהשתתפות במרוץ בפתח תקוה, אולם במרוץ הבא הוא מבטיח לעלות על בגדי ספורט, ולו רק בשביל להוסיף עוד פוסט לפייסבוק: "פתח תקוה, עשיתי גם אותך".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה