חדשות פתח תקווה

הר של זבל פונה מבית אגרנית בשכונת תקומה

חדשות פתח תקווה14 בפברואר 2020    דקה אחת
0

במבצע שנוהל על ידי האגף לפיקוח רב-תכליתי, בשיתוף אגפי התברואה והביטחון, פונו טונות של אשפה וגרוטאות שהצטברו במשך שנים בביתה של האגרנית ברחוב חיסין בעיר

הר של זבל פונה מבית אגרנית בשכונת תקומה
פינוי האשפה מבית האגרנית. "בנחישות וברגישות" ׀ צילום: דוברות העירייה

 

במשך שנים התלוננו דיירי רחוב חיסין שבשכונת תקומה על ערימות זבל, פסולת ואשפה, שהצטברו בחצר הבניין המשותף שבו הם מתגוררים, לאחר שנאספו על ידי אגרנית פסולת המתגוררת בבניין. השבוע פינתה העירייה מהמקום טונות של אשפה וגרוטאות, והחזירה לשכנים את איכות החיים.
במבצע שנוהל על ידי האגף לפיקוח הרב-תכליתי, בשיתוף אגפי התברואה והביטחון, פינו את הר הזבל שהצטבר במקום במשך שנים, כשהם מקפידים כי האגרנית תישאר רחוק מהמקום. לטענת הדיירים בבניין, האגרנית השתלטה על החצר המשותפת, בניגוד לחוק, ואחסנה במקום בגדים ישנים, גרוטאות ושני רכבים נטושים, ששימשו עבורה כמחסן. לבד מהנזק התברואתי, הציבה האגרנית בחצר הבניין גם מכשירי חשמל, שהיו מחוברים באופן פיראטי ומסוכן. לאחר עשרות תלונות על המפגעים ודוחות רבים שנשלחו לאגרנית, הורה ראש העירייה לגורמי הרשות לפנות את המפגעים בהקדם ולבצע מעקב שימנע את הישנות התופעה.
נציין כי לא מדובר במקרה בודד. לפני כחמישה חודשים דיווחנו כאן כי העירייה פינתה עשרות טונות של פסולת וגרוטאות שאסף אגרן בדירה ובחצר בית פרטי ברחוב קיש בשכונת שעריה.
רמי גרינברג: "פעלנו אל מול תופעת האגרנות המצערת והמסוכנת. אנחנו עושים זאת לטובת רווחת הציבור בנחישות וברגישות הנדרשת. אין ספק, שפינוי הפסולת יחזיר לתושבי האזור את איכות החיים המגיעה להם. אני מודה לצוותים על המבצע המורכב והחשוב".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת
0

עוד קורבן לקורונה: שלווה זלפריינד מגני הדר,...

שלווה זלפריינד מגני הדר בפתח תקווה, היא הקורבן האחרון דל מחלת הקורונה. שלווה ז״ל הייתה גננת שנים רבות וחינכה רבים...

חדשות פתח תקווה17 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה