חדשות פתח תקווה

הר של זבל פונה מבית אגרנית בשכונת תקומה

חדשות פתח תקווה14 בפברואר 2020    דקה אחת
0

במבצע שנוהל על ידי האגף לפיקוח רב-תכליתי, בשיתוף אגפי התברואה והביטחון, פונו טונות של אשפה וגרוטאות שהצטברו במשך שנים בביתה של האגרנית ברחוב חיסין בעיר

הר של זבל פונה מבית אגרנית בשכונת תקומה
פינוי האשפה מבית האגרנית. "בנחישות וברגישות" ׀ צילום: דוברות העירייה

 

במשך שנים התלוננו דיירי רחוב חיסין שבשכונת תקומה על ערימות זבל, פסולת ואשפה, שהצטברו בחצר הבניין המשותף שבו הם מתגוררים, לאחר שנאספו על ידי אגרנית פסולת המתגוררת בבניין. השבוע פינתה העירייה מהמקום טונות של אשפה וגרוטאות, והחזירה לשכנים את איכות החיים.
במבצע שנוהל על ידי האגף לפיקוח הרב-תכליתי, בשיתוף אגפי התברואה והביטחון, פינו את הר הזבל שהצטבר במקום במשך שנים, כשהם מקפידים כי האגרנית תישאר רחוק מהמקום. לטענת הדיירים בבניין, האגרנית השתלטה על החצר המשותפת, בניגוד לחוק, ואחסנה במקום בגדים ישנים, גרוטאות ושני רכבים נטושים, ששימשו עבורה כמחסן. לבד מהנזק התברואתי, הציבה האגרנית בחצר הבניין גם מכשירי חשמל, שהיו מחוברים באופן פיראטי ומסוכן. לאחר עשרות תלונות על המפגעים ודוחות רבים שנשלחו לאגרנית, הורה ראש העירייה לגורמי הרשות לפנות את המפגעים בהקדם ולבצע מעקב שימנע את הישנות התופעה.
נציין כי לא מדובר במקרה בודד. לפני כחמישה חודשים דיווחנו כאן כי העירייה פינתה עשרות טונות של פסולת וגרוטאות שאסף אגרן בדירה ובחצר בית פרטי ברחוב קיש בשכונת שעריה.
רמי גרינברג: "פעלנו אל מול תופעת האגרנות המצערת והמסוכנת. אנחנו עושים זאת לטובת רווחת הציבור בנחישות וברגישות הנדרשת. אין ספק, שפינוי הפסולת יחזיר לתושבי האזור את איכות החיים המגיעה להם. אני מודה לצוותים על המבצע המורכב והחשוב".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

זה לא כל כך נעים לראות גן...

  הערב הגישה העירייה עתירה לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב כדי שיורה לגננות לשוב לאלתר לעבודה וזאת מאחר וסיבת...

חדשות פתח תקווה24 בפברואר 2020    דקה אחת
0

עתירה כנגד הגננות

בעקבות ההפגנה אמש, ולאיומים שהשמיעו, עשרות גננות הודיעו הבוקר שהן חולות ולא הגיעו לעבודה בנווה גן ובאם המושבות. מברור של...

חדשות פתח תקווה24 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה