חדשות פתח תקווה

"הראיון עם ראש העירייה היה בוטה, תוקפני ולא מכבד"

חדשות פתח תקווה14 בפברואר 2019    דקה אחת
0

כך טוען נציב תלונות הציבור ברשות השנייה, שהתייחס להפסקת הריאיון עם גרינברג בתכניתו של עודד בן עמי

"הראיון עם ראש העירייה היה בוטה, תוקפני ולא מכבד"
גרינברג בתוכניתו של בן עמי. "אין צורך להתייפייף" ׀ צילום מסך

מאבקו של ראש העירייה רמי גרינברג בעובדים הזרים ופנייתו לתושבי העיר כדי שידווחו על דירות מפוצלות, עסקים בלתי חוקיים המופעלים על ידי עובדים זרים ומעסיקים ששוכרים את שירותיהם, הציב אותו השבוע בקדמת הבמה התקשורתית.
בעקבות הפסקת הראיון עם גרינברג בתוכניתו של עודד בן עמי בערוץ 12, שלחו עשרות תושבים זועמים בעיר מכתבים לרשות השנייה, שבהם מתחו ביקורת על הפגיעה בכבוד ראש העירייה. לאחר בחינת התלונות, מצא דוד רגב, נציב תלונות הציבור ברשות השנייה, כי יש בהן ממש.
"בעקבות התלונות, צפיתי בראיון ומצאתי שהוא עורר אי נוחות רבה. הוא היה בוטה, תוקפני ולא מכבד את ראש העירייה". לדברי רגב, הוא מעריך את עבודתו של העיתונאי, אולם לטעמו, הוא היה צריך לנהל את הראיון אחרת, ובטרם הפסקת הראיון, היה עליו להתריע בפניו של גרינברג.
גרינברג לא נלחץ מהביקורת. לדבריו, מי שמנסה להתנתק מהמציאות, כנראה שהעיר והתושבים לא מעניינים אותו. "אין צורך להתייפייף. אני לא מוכן להיכנע לתכתיבים של כל מיני יחצנים שלא מתגוררים בעיר ומנסים להכתיב לתושבים את אורח חייהם. תופעת העובדים הזרים הפכה אזורים נרחבים בתל אביב לסלמס והובילה למאבקים כוחניים. את זה אני רוצה למנוע בעיר שבראשה אני עומד.
"את העובדים הזרים שמחזיקים באישורים החוקיים נקבל בברכה ונדע לשלבם. נגד אלה שפועלים בניגוד לחוק, נפעל במלוא הכוח. נטפל במחזיקי דירות מפוצלות, נגיש תביעות לכפל שווי, ונמנע אפשרות לכדאיות כלכלית שהיא הטריגר להשכרת הדירות הללו. אנחנו עומדים לפני השקעה נרחבת במרכז העיר, על מנת להפיח חיים בשממה שפקדה אותו. לא נוכל לאפשר שגורמים נדל"ניים יחבלו בתוכניות ויפגעו במישרין באיכות החיים של התושבים ובהיצע המסחרי במרכז העיר".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה