חדשות פתח תקווה

הקואליציה של גרינברג מתרחבת

חדשות פתח תקווה3 בפברואר 2020    דקה אחת
0

חבר המועצה משה משה יקבל תואר של משנה לראש העירייה ללא שכר • עידית ישראלוב תמונה לראש יחידת קשרי חוץ • חבר הנהלת העיר אדי קואז יכהן כסגן רביעי בשכר

הקואליציה של גרינברג מתרחבת
ישראלוב ודוידאי. ישתפו פעולה | צילום: אלון חכמון

 

דרמה במסדרונות העירייה. ראש העירייה רמי גרינברג מתכוון למנות את חבר המועצה אדי קואז לסגן רביעי בשכר, ויפקיד בידיו את מִנהל התרבות במקומה של ענת זנזורי, בנוסף לניהול גן החי. חבר הנהלת העיר וראש סיעת הבית היהודי איציק דעי, המכהן כמנכ"ל משהב, יאושר כסגן ראש עירייה חמישי ללא שכר.
נראה שגרינברג נחוש לבסס את הקואליציה שלו אחרי שנה וחודש בתפקיד. גרינברג כבר מינה את אורנה דוידאי למשנה לראש העירייה ללא שכר, ועתה הוא מצרף לקואליציה את משה משה, יריבו בליכוד לפני הבחירות, שגם הוא יקבל תואר של משנה ללא שכר, יופקד על האגף לקידום עסקים וישמש כראש אגף המוקד העירוני וכיו"ר מתנ"ס לזרוס.
חברת המועצה עידית ישראלוב מצטרפת גם היא לקואליציה ותמונה לראש יחידת קשרי חוץ ומתאמת פעולות העירייה מול התאגידים העירוניים.
ביוזמת גרינברג, חברו לשיתוף הפעולה שניים מחברי הקואליציה – אדי קואז ורועי פן, שיחד עם שניים מחברי האופוזיציה, ישראלוב ומשה, הפכו באופן לא פורמלי לסיעה בת ארבעה מנדטים. במסגרת זו, מקבלת הקבוצה סגן ראש עירייה בשכר למשך השנתיים וחצי הקרובות.
"אנחנו מאחדים כוחות ומרחיבים את הקואליציה. כל מי שמעוניין לעבוד ולהשקיע ממרצו לטובת העיר, מוזמן להצטרף לקואליציה", הודיע גרינברג.
ההתפתחויות החדשות מעוררות כעס באופוזיציה. זאת, אף שלפחות שני חברי אופוזיציה נוספים מנהלים מגעים על חבירה לקואליציה אם גרינברג יקבל את דרישותיהם. במצב שכזה, תהפוך הקואליציה לרחבה ביותר, עם 19 חברים, בעוד האופוזיציה תיוותר עם שבעה חברים. נכון להיום מונה הקואליציה, לאחר הצטרפותם של משה וישראלוב, 17 חברים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מרכז מסחרי חדש בנווה גן

הפתרון לתושבי נווה גן. עיריית פתח תקווה באמצעות החברה לפיתוח פתח תקווה (חלפ"ת) מקדמת פרויקט להקמת מרכז מסחרי קטן ברחוב...

חדשות פתח תקווה25 בפברואר 2020    דקה אחת
0

שביתת הגננות: עדכון

  בית הדין האזורי לעבודה קיבל את עמדת העירייה והוציא צו מניעה האוסר על הגננות להמשיך בשביתה . בית הדין...

חדשות פתח תקווה25 בפברואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה