חדשות פתח תקווה

הפועל דרור מחנה יהודה חוגגת 80

חדשות פתח תקווה11 באפריל 2019    דקה אחת
0

ערב מיוחד לציון האירוע יתקיים בהיכל התרבות ביום רביעי הבא, בהשתתפות שורה ארוכה של אמנים, ותיקי השכונה ואוהדי הקבוצה

הפועל דרור מחנה יהודה חוגגת 80
דרור מחנה יהודה. "בית חם עם עבר מפואר" ׀ צילום: ארכיון הקבוצה

קבוצת הפאר המיתולוגית הפועל דרור מחנה יהודה בכדורגל חוגגת 80 להיווסדה. ותיקי השכונה ואוהדי הקבוצה כבר נערכים לחגיגה הגדולה שתתקיים בהיכל התרבות ביום רביעי הבא, 17 באפריל, בשעה 19:00.
ראש העירייה רמי גרינברג נעתר לפניית חברת המועצה עידית לוין ישראלוב, והעמיד לטובת המועדון את היכל התרבות, שיארח את הערב הנוסטלגי למועדון שזכה בעבר לכינוי "ברזיל הקטנה".
בין האמנים שיופיעו בערב בהתנדבות: אופירה גלוסקא, סגיב כהן, ליאור פרחי, אהרן ירימי, שימי רון, איתן מסורי, רמי דנוך, להקת "העוד" ודוד דהרי. לצדם ינגנו נחום עושרי, יהודה קיסר, משה בן מוש, ויקטור רביבו ואורי סעדה, תחת ניהולו המוזיקלי של קובי אחרק. על הבמה יופיע גם הבדרן, השחקן והבמאי יואב לוי.
בקבוצת דרור מחנה יהודה, שאותה הקים יהודה שמעוני המנוח בשנת 1939, שיחקו בני נוער מהשכונה והיא הייתה הבסיס הספורטיבי שעליו הוקמה בהמשך קבוצת הפועל מחנה יהודה עם קום המדינה. הקבוצה שיחקה בשכונה, בשטח ריק ברחוב אורלנסקי, ועל מעלליה נשמע בטקס, שבו יונצחו גם כוכבי העבר של הקבוצה שהלכו לעולמם. כמו כן, יוענקו תשורות לשלושה שחקני עבר מפוארים החוגגים בימים אלה 90 להולדתם.
מארגני האירוע שקדו על הקמת מקהלה, שבבסיסה שחקנים ממחלקת הנוער של המועדון, שעליה תנצח המורה למוזיקה עופרה רצבי, בתו של יגאל רצבי, מכוכבי העבר של הקבוצה. לדברי לוין-ישראלוב, "הקבוצה היא בית חם עם עבר מפואר והמון זיכרונות יפים עבור כל תושבי השכונה. חייבים להמשיך את המפעל הנהדר הזה, שמחנך מאות ילדים לספורט, להגינות ולהדדיות".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מנהלים חדשים לגולדה ובן-גוריון

סא"ל (במיל') איציק אשכנזי, סגן מנהלת בתיכון הראשונים בהרצליה בשנה שעברה, ינהל את בית הספר השש-שנתי גולדה בעיר, ויחליף את...

חדשות פתח תקווה3 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

עוברים מירוק לכתום

קרוב ל-4% מכלל הנבדקים ביממה האחרונה מקרב תושבי העיר נמצאו כמאומתים לקורונה. לרשימת החולים בעיר נוספו השבוע ביום אחד 134...

חדשות פתח תקווה3 באוגוסט 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה