חדשות פתח תקווה

העץ כבר לא נדיב

חדשות פתח תקווה24 בינואר 2020    דקה אחת
0

עץ אקליפטוס ענק, קרס במרכז העיר וגרם לנזקים רבים וערער את השלווה

העץ כבר לא נדיב
צילום: דוד כהן

עץ אקליפטוס בן מעל ל 65 שנה שהיה נטוע על מדרכה ברחוב מונטיפיורי 19 במרכז העיר, קרס ונפל ממקומו לפני כשעה וגרם לבהלה בקרב תושבים באזור.

בעקבות קריסת העץ נקרע ונתלש כבל חשמל פעיל המשטרה סגרה את האזור מחשש לסיכון חיי אדם. לו היה הכבל היה פוגע בהולך רגל היה נגרם אסון.

בשל גובהו הרב ושורשיו העמוקים, נפילת העץ גרמה לנזק רב. העץ פגע בקיר בניין המגורים ומהקומה החמישית ועד הקומה ראשונה הוא הסב נזק לתריסים וחלונות בבניין וכן למבנה ולמרפסות ומהנדס העיר איציק אוז'לבו בדרכו למקום.

 

דוד כהן, שאמו מתגוררת בבניין מספר" כל האזור פה רעש, אמא שלי הייתה בטוחה שנפלה פצצה ליד הבית. עד חובבי ציון תושבים היו בהלם ורצו לבדוק מה קרה. זה פשוט לא יאמן, העץ הזה בן כמעט 7 עשורים, וביום אחד הוא פשוט מזעזע אזור שלם. המקרה הזה הסתיים בנס. מדובר בשעה שבה ילדים חוזרים עוד מעט מבית ספר, מרכז העיר ביום שישי, מלא תנועת הולכי רגל. וזה נגמר ממש בנס". כרגע במקום כוחות כיבוי והצלה, משטרה, ואגף גנים ונוף של העירייה, שגוזמים את העץ כדי לאפשר פינוי הענפים הגדולים והחזרת השגרה.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה