חדשות פתח תקווה

העיר לנהג וכמעט הותקף באלת בייסבול

חדשות פתח תקווה12 באוקטובר 2021    2 דקות
0
העיר לנהג וכמעט הותקף באלת בייסבול

העיר לנהג על אי-מתן זכות קדימה – וכמעט הותקף על ידו באמצעות אלת בייסבול.
ר"ש (שמו המלא שמור במערכת), תושב העיר, משמש כמפקח של העירייה. איש שומר חוק. ביום שני בשעות הערב חזר מאריאל, משם הביא את בתו בת ה-10. את הרגעים שבהם נקלעו השניים לסיטואציה מביכה על הכביש, לאחר שהעיר לנהג שסיכן את חייהם ולא נתן להם זכות קדימה, לטענתו, הם יזכרו עוד זמן רב. בינתיים המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע.
"חזרתי עם הילדה ברכב הפרטי שלי", מספר ר"ש. "כשהגעתי לרחוב קפלן, תוך שאני חוצה את צומת הרב מלכה פינת ז'בוטינסקי ברמזור ירוק, נכנס לי לנתיב הנסיעה רכב פרטי, שהגיע מכיוון גשר קלטרווה לכיוון קפלן. הרכב גרם לי להסיט בצורה חדה את הרכב, על מנת שלא אתנגש בו. הרכב המשיך בנסיעה כשהוא לפניי, והחלטתי להעיר לו על המעשה שלו וסיכון החיים של בתי ושלי.
"צפצפתי לו מספר צפירות ופניתי אליו: 'איך אתה נוהג? כמעט פגעת בנו'. הנהג עצר את רכבו כשהוא חוסם את דרכי, ולפתע בחור צעיר ירד מהרכב עם אלת בייסבול וצעד לעבר הרכב שלי. כשהוא הגיע לכיוון דלת הנהג, הוא ניסה לפתוח את הרכב בתנועות מאיימות וחשתי שהוא מתכוון לפגוע בי. בתי הקטנה נכנסה להיסטריה, וזו הייתה תחושת חוסר אונים. לא יכולתי לעשות כלום, אז נעלתי את דלתות הרכב וצילמתי את מספר הרכב שלו, שהיה לפניי. חייגתי מיד למשטרה, ושוטר הגיע תוך זמן קצר, אלא שהנהג הצעיר נעלם מהמקום".
ר"ש מסר עדות קצרה לשוטר ומיהר לתחנת המשטרה להגיש תלונה מסודרת, כפי שהנחה אותו השוטר. "זה יכול היה להסתיים בצורה איומה. הבחור זעם והתכוון לפגוע בי, ללא ספק. הוא יצא חמוש באלה וניסה לפתוח את דלת הרכב שלי. אלה רגעים שאתה לא יכול להגיב, במיוחד כשהילדה ברכב והסיטואציה מביכה ומלחיצה. למזלי, העובדה שנעלתי את הרכב, גרמה לו לנטוש את המקום, אבל זה בחור שאסור לו להסתובב חופשי בצורה כזאת. גם נהג בפראות, וגם התנהג כבריון שבא לסגור איתי חשבון – בגלל שבסך הכל הערתי לו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רחוק מהעין, קרוב ללב

סגן י', בן 23 מפתח תקוה, סיים ביום רביעי שעבר קורס מפעילי כלי טיס המאוישים מרחוק (כטמ"ם). את הקורס סיימו...

חדשות פתח תקווה28 בדצמבר 2021    דקה אחת
0

ציר ז'בוטינסקי נחסם בשל תאונת קטנוע

רוכב קטנוע נפצע ביום שני באורח בינוני בתאונת דרכים שבה היה מעורב על פי החשד גם נהג רכב פרטי שחלף...

חדשות פתח תקווה28 בדצמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה