חדשות פתח תקווה

העובדים נכנסים לכוננות

חדשות פתח תקווה7 בנובמבר 2018    דקה אחת
1

מכרז שנערך לפני כניסתו של ראש העירייה יבוטל, תערך בחינה מחודשת של שעות הכוננות והשעות הנוספות וחלק מהעובדים ייאלצו להיפרד מהרכב

העובדים נכנסים לכוננות
בניין העירייה. "לא נכנע לאיומים, ׀ צילום ארכיון: אלוני מור

ראש העירייה הנכנס, רמי גרינברג, כבר ביומו הראשון בעירייה ביקש בבהילות לעיין במבנה הארגוני, ברשימת עובדי העירייה המועסקים בחוזה אישי וכן ברשימת הרכבים המוחזקים על ידי העירייה ומצויים ברשות העובדים.
עוד הנחה גרינברג לבטל מכרז שהתקיים בימים האחרונים בטרם כניסתו לתפקיד, ולהורות לזוכה כי כניסתה לתפקיד מבוטלת מחשש שמדובר בהליך פגום ביסודו. בין לבין פנו נציגיו אל עובדים בעירייה וביקשו מאחדים מהם להשיב את הרכבים שהוחזקו ברשותם, ולגבי האחרים נבחנות שעות הכוננות והשעות הנוספות שצורפו למשכורתם על מנת להביא להתייעלות המערכת.
יו"ר ארגון העובדים, אלי שלמה: "לא ישבנו בצורה מסודרת עם ראש העירייה רמי גרינברג, למעט פגישה קצרה שבמהלכה הבטיח שיתוף פעולה עם ארגון העובדים. בינתיים אנחנו ניזונים משמועות".
לדבריו, "אנחנו בעד שיפור והתייעלות של אגפים ועובדים, אולם אנחנו נגד הדלת המסתובבת, ובשום אופן לא נאפשר פעילות חד-צדדית והורדת הנחיות לביצוע ללא בחינה מסודרת ושיתוף שלנו. אנחנו ארגון חזק וכוחנו באחדותנו, לכן הארגון ישמור על זכויותיהם של העובדים. הסתדרות העובדים הארצית עומדת גם היא מאחורינו ואין פנינו למלחמה כי אם לשלום".
ראש העירייה גרינברג מסר בתגובה: "מה שבסמכות הנהלת העיר ראש העירייה לבצע לטובת הארגון ומתן שירות לתושב אני מתכוון לבצע ללא שיהוי. לגבי מה שמצריך הידברות עם ארגון העובדים נדאג לפעול בשיתוף פעולה. האינטרס היחיד שלנו כפי שציינתי הוא מתן שירות טוב יותר לתושבים. בימים הראשונים שאנחנו כאן, הצוות ואני דואגים לפעול ולבצע מהלכים תוך גילוי אחריות מחד ורגישות כלפי העובדים מאידך, וכך זה יימשך".
לדבריו, "עליי הוטלה האחריות ובידי הופקד המנדט לנהל את העיר ואני לא מתכוון להיכנע בעניין זה לאיומים או התניות".
אלון חכמון

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • אורי
    הבן אדם מלך

    האמת שהצבעתי משום מה לברוורמן- ואני מצטער שלא הצבעתי לו. מערכת של אוכלי חינם הולכת להגמר… חבר'ה תתחילו להכין קורות חיים.