חדשות פתח תקווה

הסוף להשתלחויות בפייסבוק?

חדשות פתח תקווה23 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

פוסט משמיץ שהעלתה תושבת נווה גן נגד חבר המועצה רועי פן באחת הקבוצות בפייסבוק, עלה לה בהתנצלות ובפיצוי בגובה 3,000 שקל • פן: " כתבו דברים נוראיים עליי ועל משפחתי"

הסוף להשתלחויות בפייסבוק?
פן. "סיימתי להיות שק חבטות" ׀ צילום: אלון חכמון

פוסט הנושא השמצות וכינויי גנאי שהעלתה תושבת שכונת נווה גן בחודש מאי השנה נגד חבר המועצה רועי פן, באחת הקבוצות בפייסבוק, עלה לה בסוף השבוע שעבר בהודעת התנצלות שפרסמה באותה קבוצה ובפיצוי כספי על סך 3,000 שקל (שאת מחציתו תורם פן לעמותה הישראלית לחולי ALS).
פן, המתמודד כמספר 3 ברשימת אכפ"ת, הסיעה בראשותו של ראש העירייה איציק ברוורמן, החליט שלא להבליג יותר על הפגיעה בשמו והגיש נגד אותה תושבת בבית משפט השלום בעיר תביעת לשון הרע במסגרת תביעות קטנות.
בעצת הרשמת הבכירה זהבית אלדר, נאותו הצדדים להגיע להסדר, שקיבל בשבוע שעבר תוקף של פסק דין, ולפיו העלתה התושבת פוסט מתנצל באותה קבוצת פייסבוק, שבה כאמור העלתה את ההשמצות, וכן לשלם לתובע פיצוי על סך 3,000 שקל, שאת מחציתו התחייב לתרום ומחציתו יועבר לרשותו למימוש צרכיו הפרטיים.
בפסק הדין כתבה הרשמת אלדר: "אני מברכת את הצדדים על כך שהשכילו לקבל את המלצת בית המשפט, ונותנת לה תוקף של פסק דין". זאת אחרי שהעלתה הצעה לתובע ולנתבעת שיגיעו להסדר ביניהם כדי לחסוך מזמנו של בית המשפט, וגם בשל העובדה שהתובעת לא הצליחה להוכיח את מהות ההשמצות שהעלתה כנגד פן.
רועי פן סיכם את ההחלטה שהתקבלה בבית המשפט: "שתקתי עד עכשיו. ישבתי בשקט בזמן שאנשים נכנסו לחיים האישיים שלי, וכתבו דברים נוראיים עליי, על אשתי, על הבנות שלנו, ועל אמי החולה במחלה קשה. אבל לא עוד. אני מצטער שנאלצתי ללכת כל כך רחוק כדי להגן על שמי הטוב, אבל אני סיימתי להיות שק חבטות. מקווה שמעתה אנשים יחשבו פעמיים לפני שהם מקלידים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה