חדשות פתח תקווה

הסוף להשתלחויות בפייסבוק?

חדשות פתח תקווה23 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

פוסט משמיץ שהעלתה תושבת נווה גן נגד חבר המועצה רועי פן באחת הקבוצות בפייסבוק, עלה לה בהתנצלות ובפיצוי בגובה 3,000 שקל • פן: " כתבו דברים נוראיים עליי ועל משפחתי"

הסוף להשתלחויות בפייסבוק?
פן. "סיימתי להיות שק חבטות" ׀ צילום: אלון חכמון

פוסט הנושא השמצות וכינויי גנאי שהעלתה תושבת שכונת נווה גן בחודש מאי השנה נגד חבר המועצה רועי פן, באחת הקבוצות בפייסבוק, עלה לה בסוף השבוע שעבר בהודעת התנצלות שפרסמה באותה קבוצה ובפיצוי כספי על סך 3,000 שקל (שאת מחציתו תורם פן לעמותה הישראלית לחולי ALS).
פן, המתמודד כמספר 3 ברשימת אכפ"ת, הסיעה בראשותו של ראש העירייה איציק ברוורמן, החליט שלא להבליג יותר על הפגיעה בשמו והגיש נגד אותה תושבת בבית משפט השלום בעיר תביעת לשון הרע במסגרת תביעות קטנות.
בעצת הרשמת הבכירה זהבית אלדר, נאותו הצדדים להגיע להסדר, שקיבל בשבוע שעבר תוקף של פסק דין, ולפיו העלתה התושבת פוסט מתנצל באותה קבוצת פייסבוק, שבה כאמור העלתה את ההשמצות, וכן לשלם לתובע פיצוי על סך 3,000 שקל, שאת מחציתו התחייב לתרום ומחציתו יועבר לרשותו למימוש צרכיו הפרטיים.
בפסק הדין כתבה הרשמת אלדר: "אני מברכת את הצדדים על כך שהשכילו לקבל את המלצת בית המשפט, ונותנת לה תוקף של פסק דין". זאת אחרי שהעלתה הצעה לתובע ולנתבעת שיגיעו להסדר ביניהם כדי לחסוך מזמנו של בית המשפט, וגם בשל העובדה שהתובעת לא הצליחה להוכיח את מהות ההשמצות שהעלתה כנגד פן.
רועי פן סיכם את ההחלטה שהתקבלה בבית המשפט: "שתקתי עד עכשיו. ישבתי בשקט בזמן שאנשים נכנסו לחיים האישיים שלי, וכתבו דברים נוראיים עליי, על אשתי, על הבנות שלנו, ועל אמי החולה במחלה קשה. אבל לא עוד. אני מצטער שנאלצתי ללכת כל כך רחוק כדי להגן על שמי הטוב, אבל אני סיימתי להיות שק חבטות. מקווה שמעתה אנשים יחשבו פעמיים לפני שהם מקלידים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

בת 90 פוקחת עין

ביום ראשון חגגו ילדי אנקורי פתח תקווה יום הולדת 90 להלינה בירנבאום, ניצולת שואה הפועלת רבות לשימור זיכרון השואה בקרב...

חדשות פתח תקווה18 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

פרויקט דיור מוגן שביעי לעולים בעיר

במעמד שר הקליטה יואב גלנט, נציגי החברה הקבלנית אנקום גרופ בע"מ, שתבצע את הפרויקט, ועשרות עולים חדשים, קיים ראש העירייה...

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה