חדשות פתח תקווה

המשטרה עיכבה לחקירה את מנהל אגף הרכש והלוגיסטיקה בעירייה

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

במסגרת חקירת המשטרה אחר הדלקה בפחי אשפה ליד העירייה ותליית דגל פלשתין, ביקשו חוקרי המשטרה את הצילומים ממצלמות האבטחה, מנהל מחלקת הרכש והלוגיסטיקה טען שאין לו הידע הדרוש להוציא את החומרים והוא זקוק לאישור ראש המועצה, השוטרים עצרו אותו לחקירה בחשד לכאורה של שיבוש חקירה

המשטרה עיכבה לחקירה את מנהל אגף הרכש והלוגיסטיקה בעירייה
צילום אלון חכמון

חוקרי משטרת פתח תקווה הגיעו לבניין העירייה כשהם מבקשים לאסוף את ה-DVR של מצלמות האבטחה בבניין כל זאת במסגרת חקירה שמתנהלת בתחנה בעקבות הצתת מכולת קרטונים ואשפתון טמון קרקע וכן תליית דגל פלשתין על קיר הבניין. אלא, שהמפגש בין חוקרי המשטרה לבין מנהל הלוגיסטיקה והרכש בעירייה הסתיים בעיכובו של מנהל האגף כל זאת כיוון שסירב למסור לחוקרים את מערך הזיכרון של מצלמות האבטחה ללא אישור מראש העירייה רמי גרינברג.
החוקרים שהרימו גבה , והציגו צו לתפוס את הסרטונים בכל המצלמות המקיפות את בניין העירייה , לא אהבו בלשון המעטה את ההתנהלות והחליטו לעכב לחקירה את הבכיר מהעירייה כשהם אוספים אתם גם את מכשיר ההקלטה של המצלמות. בתום חקירה קצרה שבה יוחס לו לכאורה חשד לשיבוש מהלכי חקירה שוחרר מנהל אגף הלוגיסטיקה והרכש בעירייה ללא תנאים ומיד לאחר מכן שב לעבודה.
מנהל אגף הלוגיסטיקה מתייחס. "עם כל הכבוד לחוקרי המשטרה אני עובד בעיריית פתח תקווה ואינני אחראי ישיר על רכוש העירייה אלא אני מנהל אותו בלבד כמי שאמון מטעם ראש העירייה. הבהרתי כי אני חייב את אישורו של ראש העירייה כדי להעביר את ה – DVR וזה כנראה הכעיס את החוקרים שהחליטו לו שאגיע איתם לתחנה. אני לא חשוד בשום דבר ולא היה לי קשר לשום דבר. בסך הכל אני עושה את הנחיית הממונים עליי. מצלמות האבטחה שבבניין לא תיעדו את האירוע בכל מקרה"

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הרחבת הקואליציה

איתי שונשיין, חבר מועצת העיר שאף התמודד לראשות העיר בבחירות האחרונות, חובר לראש העיר רמי גרינברג שמרחיב את הקואליציה. רמי...

חדשות פתח תקווה20 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה