חדשות פתח תקווה

המשטרה עיכבה לחקירה את מנהל אגף הרכש והלוגיסטיקה בעירייה

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

במסגרת חקירת המשטרה אחר הדלקה בפחי אשפה ליד העירייה ותליית דגל פלשתין, ביקשו חוקרי המשטרה את הצילומים ממצלמות האבטחה, מנהל מחלקת הרכש והלוגיסטיקה טען שאין לו הידע הדרוש להוציא את החומרים והוא זקוק לאישור ראש המועצה, השוטרים עצרו אותו לחקירה בחשד לכאורה של שיבוש חקירה

המשטרה עיכבה לחקירה את מנהל אגף הרכש והלוגיסטיקה בעירייה
צילום אלון חכמון

חוקרי משטרת פתח תקווה הגיעו לבניין העירייה כשהם מבקשים לאסוף את ה-DVR של מצלמות האבטחה בבניין כל זאת במסגרת חקירה שמתנהלת בתחנה בעקבות הצתת מכולת קרטונים ואשפתון טמון קרקע וכן תליית דגל פלשתין על קיר הבניין. אלא, שהמפגש בין חוקרי המשטרה לבין מנהל הלוגיסטיקה והרכש בעירייה הסתיים בעיכובו של מנהל האגף כל זאת כיוון שסירב למסור לחוקרים את מערך הזיכרון של מצלמות האבטחה ללא אישור מראש העירייה רמי גרינברג.
החוקרים שהרימו גבה , והציגו צו לתפוס את הסרטונים בכל המצלמות המקיפות את בניין העירייה , לא אהבו בלשון המעטה את ההתנהלות והחליטו לעכב לחקירה את הבכיר מהעירייה כשהם אוספים אתם גם את מכשיר ההקלטה של המצלמות. בתום חקירה קצרה שבה יוחס לו לכאורה חשד לשיבוש מהלכי חקירה שוחרר מנהל אגף הלוגיסטיקה והרכש בעירייה ללא תנאים ומיד לאחר מכן שב לעבודה.
מנהל אגף הלוגיסטיקה מתייחס. "עם כל הכבוד לחוקרי המשטרה אני עובד בעיריית פתח תקווה ואינני אחראי ישיר על רכוש העירייה אלא אני מנהל אותו בלבד כמי שאמון מטעם ראש העירייה. הבהרתי כי אני חייב את אישורו של ראש העירייה כדי להעביר את ה – DVR וזה כנראה הכעיס את החוקרים שהחליטו לו שאגיע איתם לתחנה. אני לא חשוד בשום דבר ולא היה לי קשר לשום דבר. בסך הכל אני עושה את הנחיית הממונים עליי. מצלמות האבטחה שבבניין לא תיעדו את האירוע בכל מקרה"

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה