חדשות פתח תקווה

המנכ"ל החדש של מקפ"ת: גיא אליהו

חדשות פתח תקווה20 בפברואר 2020    דקה אחת
0

אליהו, מנהל אגף הנוער בשבע השנים האחרונות, גבר במכרז על שורה של מועמדים • בשבועות הקרובים תצא העירייה בפרסום לאיתור מנהל חדש לאגף הנוער

המנכ"ל החדש של מקפ"ת: גיא אליהו
אליהו. תחת הנהגתו, זכה אגף הנוער בפרסים רבים ׀ צילום: דוברות העירייה

 

שבוע אחרי שקיבלה את האישור הרשמי לרישומה כתאגיד עירוני, נבחר השבוע גיא אליהו לכהן כמנכ"ל מקפ"ת, התאגיד המרכז את מרבית המתנ"סים בעיר, פעילויות ספורט וצהרונים.
אליהו, מנהל אגף הנוער בשבע השנים האחרונות, גבר במכרז על שורה של מועמדים. צוות הוועדה, לרבות גורמים במשרד הפנים, ראו בו את הראוי ביותר לתפקיד. לאליהו תואר ראשון בכלכלה וניהול, תואר שני במִנהל עסקים ותעודת הוראה בתקשורת. קודם הצטרפותו לעירייה, שימש אליהו כיועץ במשרד לקידום סטודנטים, צעירים ונשים במשרד ראש הממשלה, ועוד קודם לכן שימש כמנכ״ל מאסטר ביט להשוואת מחירי ביטוח.
אליהו אמור להיכנס לתפקיד, לאחר שבשנה האחרונה החזיקה במשרה, כממלאת מקום, גלית זכאי, ששינתה את התאגיד והעצימה את פעילותו ומרכזיותו בקרב התושבים בעיר, והפכה אותו למוערך גם במסדרונות העירייה. בשבועות הקרובים תצא העירייה בפרסום לאיתור מנהל/ת חדש/ה לאגף הנוער, ובאותו מעמד יסיים אליהו את כהונתו בעירייה ויעבור לתפקידו החדש, תחת הנהגתו של יו"ר דירקטוריון התאגיד אליהו גינת.
אגף חברה ונוער אמון על 14 מרכזי נוער, תנועות הנוער, מרכז הכנה לצה״ל, מרכז הצעירים "החממה", מועצות נוער ותלמידים, המחלקה להשתלבות יוצאי אתיופיה והרשות למלחמה באלימות, סמים ואלכוהול. בתקופת כהונתו כמנהל, זכה האגף בפרסים על עשייתו בתחום החינוך הבלתי פורמלי בעיר, בהם פרס מטעם תנועת ״אומ״ץ״, הצטיינות השלטון המקומי, פרס ארצי לנוער פעיל, ולאחרונה גם הצטיינות על ניהול האגף מטעם משרד החינוך.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה