חדשות פתח תקווה

המינוי של סיגלית

חדשות פתח תקווה2 באפריל 2019    דקה אחת
0
המינוי של סיגלית

אחרי 23 שנים בעירייה זוכה סיגלית יאראק מנהלת אגף חינוך היסודי במינהל החינוך לקידום לו ייחלה במשך תקופה ארוכה והיא תשמש כסגנית מנהל מינהל החינוך בעייריה תחת ניהולו של רמי הופנברג.

יאראק, שהתחילה את דרכה בעבודה כמנהלת מחלקת פרויקטים פדגוגיים, כיהנה מיד לאחר מכן כסגנית מנהלת אגף ובמקביל הקימה את האגף לחינוך מיוחד וניהלה אותו במשך שבע שנים.

ב-12 השנים האחרונות היא מכהנת בתפקידה כמנהלת אגף חינוך יסודי ובמשמרת שלה עמדה בנחישות בסגירת שני בתי ספר נר  עציון ויובלים. יאראק , קצרה במהלך עבודתה לא מעט שבחים במישור הארצי זאת חרף העובדה שמבית היו שניסו לחתור תחתיה ולחבל בעבודתה. למרות כל אלה, ידעה למצות עצמה למקסום העבודה ולא בכדי הצליחה להצעיד את העיר שנחשבת כמובילה ארצית של תוכנית בחירה מבוקרת אותה יישמה.

בנוסף הקימה מנהלת החינוך היסודי תוכנית ייחודית המהווה פריצת דרך ארצית למחוננים יוצאי אתיופיה ולתלמידים מאזורי שיקום, ייצגה את המדינה בכנס מינכן לדמוקרטיה וריכזה באמתחתה את הפרס הרשותי בו זכה האגף.

ברזומה של תואר ראשון ושני בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן בנושא מינהל חינוכי. וכן תואר ראשון במשפטים.

נוסיף כי במשמרת שלה זכו בתי הספר הוברמן, קפלן ונצח ישראל בפרסים מחוזיים ובפרסים ארציים ובימים אלו ממתינה העירייה לתשובה לגבי מועמדותו של ממ"ד עמיטל לפרס חינוך ארצי. יארארק, הציגה את מועמדותה למכרז על תפקיד סגנית מנהלת המינהל , אולם לא השלימה את ההליך. מאוחר יותר לאור כשלים שנתגלו במכרז הוא נפסל.

רון כץ מ"מ ראש העירייה וראש מינהל החינוך: "לאור הניסיון רב השנים אין לי ספק שהעובדה שהיא תמלא גם תפקיד של סגנית מנהלת המינהל תוביל להישגים ותנופה. מדובר במינוי ראוי של מנהל המינהל בהסכמת ראש העירייה וכאות הוקרה על מקצועיותה והערכה לה היא זוכה במישור הארצי".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

נעצר תושב פתח תקוה על סחר בסמים

הבוקר (17.11) במהלך מחסום יזום בכביש 461 הבחינו שוטרים ברוכב אופנוע שעורר את חשדם והורו לו לעצור בצד הדרך. בבדיקתם איתרו...

חדשות פתח תקווה17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה