חדשות פתח תקווה

"המורה מציק לי"…

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

מורה בחטיבת ביניים בעיר פגע פגיעה פיזית לכאורה בתלמיד כתה ח'. באופן מוזר התקרית לא דווחה בזמן

"המורה מציק לי"…
צילום אילוסטרציה

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח' ומורה מקצועי המלמד במקום כשבשלב מסויים כך לדבריהם, פגע המורה בתלמיד. דיווח הועבר להנהלת בית הספר שבאופן תמוה לא יידעה בפרטים את מינהל החינוך בעירייה. מי שכן קיבלה דיווח חשוב לציין היא מפקחת ממשרד החינוך השוהה בחו"ל ומחר היא אמורה לטפל בפרשה תוך זימונו של המורה לשיחת הבהרה.
בינתיים בקבוצת ווטצאפ של הורי התלמידים באותה חטיבה סוערות הרוחות וזאת בשל אירוע חריג לדבריהם במרכזו מורה ותלמיד שנקלעו לויכוח קולני וכוחני.
לטענת ההורים. "בשישי האחרון בשעת הצהריים היו חילופי מילים בין התלמיד למורה באירוע שגלש לפסים אלימים לכאורה שעה שהמורה כך נאמר לנו , תקף את התלמיד ואף אחד בגרונו. דיווחנו על האירוע לוועד ההורים ולהנהלת בית הספר ומדובר במקרה שחצה כל גבול ועליו לא נעבור לסדר היום".
אחד ההורים הוסיף. "עד היום לא קיבלנו שום דיווח ממשי על מה שבאמת קרה בין השניים ועם הדברים שנטענים נכונים המורה לא יכול להמשיך ללמד בבית הספר, אני מקווה שזה ברור לכולם. אנחנו יודעים על חילופי קללות וגידופים בין המורה לתלמיד באירוע שבשיאו המורה תקף פיזית את התלמיד כך לטענת התלמיד ".
מנגד ישנה טענה לפיה הויכוח החל בכלל בקטטה שפרצה בין שני תלמידים שעה שהמורה המדובר הבחין בתלמידים שהחליפו מהלומות והוא ניגש לכאורה להפריד ביניהם. כשאחד התלמידים החל להתעמת עם המורה הוא אחז בידו בחוזקה כך נטען על ידי גורמים אחרים.
גם כך וגם כך ההורים מחכים לתשובות ולפרטים ונדמה כי בינתיים הסיפור לא ברור במלואו.
ממשרד החינוך נמסר כי. "מפקחת בית הספר קיבלה דיווח בנושא והמורה זומן לשיחת הבהרה . הנהלת בית הספר מצרה על האירוע ותפעל בהתאם לחוזר מנכ"ל".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה