חדשות פתח תקווה

התקיימה הלוויתו של איציק אוחיון ז"ל

חדשות פתח תקווה8 במרץ 2020    דקה אחת
0

היום (ראשון 8/3) אחר הצהרים התקיימה הלוויתו של ראש העיר פתח תקווה לשעבר, איציק אוחיון ז"ל

התקיימה הלוויתו של איציק אוחיון ז"ל
צילום אלון חכמון

מאות השתתפו בהלווייתו של ראש העירייה השמיני של העיר איציק אוחיון שהתקיימה בבית העלמין סגולה בעיר.

רעייתו דליה ,ספדה לו " החצי השני המשמעותי שלי. אם רק הייתי מבקשת אפילו אבנים מהירח היית מביא לי. איזה איש עשימה צנוע?! איש של אנשים שעשה המון לעיר הזאת . מיוחד בנתינה וניחן בתכונה של מחילה וסליחה לאנשים שפגעו בך. קירבת בין אנשים עשית כבוד לרבנים , לדת ולמסורת היהודית. תודה לראש העירייה הנוכחי רמי גרינברג שהשכיל לקרוא את הפארק הגדול על שימך".
אחיו מוטי לא יכל לעצור את הדמעות . " כמה עוצמה באיש אחד, כמה נכונות לעזור , כמה כבוד לאדם , כמה מסירות למשפחה . היית עבורי עילוי . אתה מורי ורבי . אדם ענק שידע לאחד בין כולם. פיתחת את העיר והבאת אותה להישגים עצומים ולא בכדי אתה אהוב על כולם".

גם הרבנים הראשיים בנימין עטיאס הספרדי ומיכה הלוי האשכנזי ספדו לאוחיון והוקירו על תרומתו להקמת מקוואות , בתי כנסת ומוסדות דת לרווחת התושבים. "אתה הצלחת להוביל בתבונתך ובחוכמתך למינוי רבנים ראשיים לעיר. לא מיניתי מי שהיה מקובל עליך אלא נתת אמונך בגאון הרב עובדיה יוסף והשכלת לקבל את עמדתו ולרצות את הרבנים " אמרו.
מ"מ ראש העירייה אוריאל בוסו שהחל את דרכו בזירה הפוליטית בתקופת הקדנציה השנייה של אוחיון , ציין את היותו איש נעים הליכות שידע להקשיב ולמנף את העיר בכל תחום.
ראש העירייה רמי גרינברג סגר את סבב המספידים. " היית עבורי מורה דרך בתחום. איש עם תובנות ברורות שפעל לרווחת התושבים והעיר . איש משפחה , אהוב על כולם , משמר את המסורת היהודית שכיבד כל אחד וקירב בן כולם".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה