חדשות פתח תקווה

הכסף בדרך

חדשות פתח תקווה20 בינואר 2019    דקה אחת
0

משרד התקשורת יתקצב את העלויות של מערך רשת האינטרנט והדיגיטל ברחבי פתח תקוה • השרה לשוויון חברתי: יש לכם תקציבים שטרם מומשו

הכסף בדרך
גרינברג וגמליאל. "יש פה צוות מצוין" ׀ צילום: אלון חכמון

שר התקשורת איוב קרא אישר לראש העירייה רמי גרינברג את מימון משרדו בהקמת פרויקט עיר חכמה בפתח תקוה. במסגרת זו יתקצב המשרד את העלויות של מערך רשת האינטרנט והדיגיטל ברחבי העיר.
על פי התכנית יחוברו חיישנים לדחסנים במגדלי מגורים, וכך יוכלו במחלקת פינוי אשפה להוציא את פינוי הדחסן כבר ברגע שמתקבל האות על דחסן עמוס בכל מגדל, ולא בימי הפינוי הקבועים שלא לצורך.
עוד מתוכננת הצבת חיישנים במעברי חציה, שישלחו אות לנהגים לפני הגעה למעבר חציה של הולכי רגל במקום.
השר קרא התחייב לפעול לאישור תדר עירוני 106FM לשידור קהילתי עבור תלמידי התיכונים בעיר.
במקביל, נפגשה השבוע השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל עם ראש העירייה, ומבחינתה הציגה בפניו תקציבים שאושרו לעירייה אולם לא מומשו במהלך שנת 2018.
נוסף על כך, ציינה השרה גמליאל כי המשרד שבראשותה ימשיך לתקצב את הפרויקטים המחברים בין אזרחים ותיקים, צעירים ונשים, בסכום של 250 אלף שקל לשנה במשך שלוש שנים, והוסיפה: "העירייה היא הזרוע הביצועית של המשרד, ואנחנו נמשיך לתמוך בכיתות לאזרחים ותיקים, בבנות שירות שמלוות קשישים ובפלטפורמות רוחביות".
חברת המועצה אורנה דוידאי, מחזיקת תיק הנשים, יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי רחל אלון ומנהל אגף נוער וצעירים גיא אליהו, הציגו את שיתופי הפעולה עם המשרד.
השרה גמליאל: "יש בעירייה צוות מצוין, ואני שמחה על שיתופי הפעולה. הכנתי את התשתית במשרד לשר או השרה הבאים, ואני פועלת לקבל את תיק החינוך בממשלה הבאה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

העץ כבר לא נדיב

עץ אקליפטוס בן מעל ל 65 שנה שהיה נטוע על מדרכה ברחוב מונטיפיורי 19 במרכז העיר, קרס ונפל ממקומו לפני...

חדשות פתח תקווה24 בינואר 2020    דקה אחת
0

רכב התהפך

רכב התהפך ברחוב דרך יצחק רבין בפתח תקווה. חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה העניקו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשתי...

חדשות פתח תקווה23 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה