חדשות פתח תקווה

הכי יפה בעיר

חדשות פתח תקווה16 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

פתח תקווה –קרייה יפיפיה. המועצה לישראל יפה העניקה לעיר את פרס 5 הכוכבים בתחרות קריה יפה לשנת 2019.

הכי יפה בעיר
צילום באדיבות העירייה

פתח תקוה זכתה בפרס 5 כוכבים (הגבוה ביותר) לחזות העיר. מדובר בתחרות הנערכת בשיתוף משרד הפנים, המרכז לשלטון מקומי בישראל ומרכז המועצות האזוריות, והנחשבת לאחת מהבולטות ביותר שבתחרויות המועצה לישראל יפה.

כמידי שנה מאז שנת 1993, מקיימת המועצה את התחרות בה משתתפות ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות וישובים במועצות אזוריות, המתמודדות על קבלת כוכבי היופי של המועצה, כל אחת לפי סיווגהּ.

בעצם קיומה של התחרות הינה מעודדת פיתוח של הסביבה העירונית על פי העקרונות המודרניים, המכתיבים שימת דגש וחלוקה נאותה בין הבנייה האורבנית לטיפוח הריאות הירוקות זאת, תוך כדי הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים וחזותיים והנעת תהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי התושבים.

השנה השתתפה פתח תקווה בתחרות האמורה והצליחה לקצור את הפרס היוקרתי הגבוה ביותר שזיכה אותה בחמישה כוכבי יופי בקטגוריית הערים.

בטקס שהתקיים במועצה לישראל יפה  קיבל את הפרס המשנה לראש העירייה רפי דהן ומיד לאחר הטקס הגיע צוות אגף השכונות אשר ריכז את ההכנות לתחרות, ללשכת ראש העירייה רמי גרינברג והעבירו לרשותו את התעודה. ראש העירייה רמי גרינברג אמר "זכינו בחמישה כוכבי יופי לאחר עבודה קשה ומאומצת של כל האגפים. רואים בעיר את השינוי, הן בחידוש התשתיות, הן בטיפוח הגינות והמרחבים הציבורים ובכל תחומי החיים. אני מודה לכל העושים במלאכה ומבטיח לתושבים שנמשיך לפעול למען עיר יפה, מטופחת ונקייה".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה