חדשות פתח תקווה

החשוד ב"ציד ילדות": עבריין מין מורשע

חדשות פתח תקווה31 באוגוסט 2021    דקה אחת
0
החשוד ב"ציד ילדות": עבריין מין מורשע

עבריין מין תושב פתח תקוה, שריצה בעבר שמונה שנות מאסר לאחר שהורשע בביצוע עבירות מין בבת משפחתו, נעצר השבוע בחשד לעבירות פדופיליה ברשתות החברתיות.
עבריין המין, בשנות ה-50 לחייו, נעצר ביום ראשון יחד עם 32 גברים נוספים החשודים בעבירות פדופיליה ברשתות החברתיות. את המעצר ביצעו חוקרי היחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז צפון במשטרה. בחיפוש בבתי החשודים נתפסו חומרים הקושרים אותם לכאורה לחשד המיוחס להם.
מעצרם של החשודים התבצע בתום פעילות סמויה בחודשים האחרונים, שבה השתתפו שתי סוכנות משטרתיות, שהביאו להפללתם של המעורבים. כל החשודים ב"ציד הילדות" הובאו לבית משפט השלום בנצרת, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם.
בארבעת החודשים האחרונים, התחזו הסוכנות לנערות בנות 13 ופעלו ברשתות החברתיות טיקטוק, אינסטגרם ועוד. במהלך עבודתן הן נחשפו למאות הצעות מגברים, שכללו תכנים מיניים כמו חשיפת איברי מין, תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני בוטה, הצעות תשלום בעבור יחסי מין, הצעות למפגשים ועוד.
ביום ראשון, כאמור, פשטו מאות שוטרים וחוקרי סייבר על בתיהם של החשודים ברחבי הארץ. במהלך המבצע נתפסו מחשבים ניידים וסמארטפונים, שעל פי החשד שימשו לניהול שיחות והפצת חומרי פדופיליה. בין החשודים צעיר בן 20 מפוקח מין וקשיש בן 75. לעצורים מיוחסות 27 עבירות, ובהן מעשה מגונה בקטין, הטרדה מינית וניסיון לשדל לזנות.
מהמשטרה נמסר שהחקירה, שלוותה על ידי פרקליטות מחוז צפון, היא נדבך נוסף בפעילות המשטרה להרתעת עבריינים הפועלים ברשת. לדברי מפקד מחוז צפון במשטרה ניצב שמעון לביא: "הנזק של עבירות המין הוא כפול, גם בציר הנפשי וגם בציר הפיזי. הייתה פה עבודה מדהימה, יצירתית מאוד, משמעותית, עם חשיבה מחוץ לקופסה ואמצעים טכנולוגיים, עם גישה למקומות שאנחנו לא נמצאים בהם. התוצאה הסופית היא מצוינת".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ניצחון זמני לתושבי הדר גנים

אנחת רווחה חלקית נשמעה השבוע בקרב תושבי הדר גנים, לנוכח פרסום מכרז ראשון של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לבניית 2,499...

חדשות פתח תקווה13 בספטמבר 2021    2 דקות
0

מאות תלמידים נשלחו לבידוד בגלל מורים שחלו

יותר מ-60 כיתות נסגרו לאחר ראש השנה והילדים והצוות נשלחו לבידוד. בין היתר, התברר כי מורה, שאובחן כחולה מאומת, לימד...

חדשות פתח תקווה13 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה