חדשות פתח תקווה

החל פרויקט "בזל פארק" שיכלול מגדל  משרדים בשטח של 40,000 מ"ר

חדשות פתח תקווה29 בדצמבר 2020    2 דקות
0

אזור התעסוקה פארקטק צפוי להתרחב לאחר שקבוצת הרכישה שארגנו קבוצת סופרין וקבוצת וייס קבלה היתר בניה להקמת מגדל בעלות הקמה של כ 350 מיליון שקל

החל פרויקט "בזל פארק" שיכלול מגדל  משרדים בשטח של 40,000 מ"ר
בזל פארק | הדמייה: evolve media

אזור התעסוקה פארקטק (קריית אריה) בפתח תקוה מתרחב – קבוצת רכישה שארגנו קבוצת סופרין וקבוצת וייס קבלו השבוע היתר בניה להקמת מגדל משרדים בעלות הקמה של כ 350 מיליון שקלץ

אזורי תעסוקה ותיקים בגוש דן ממשיכים להתפתח למרות מגפת הקורונה והשפעתה על תחום הנדל"ן המניב. פתח תקוה היא מהערים בה נוספו בשנים האחרונות הכי הרבה שטחי תעסוקה ליישוב, עם מעל חצי מיליון מ"ר של שטחי תעסוקה בין 2017-2019, על פי הלמ"ס.

קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה, וקבוצת וייס העוסקת בין השאר בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם, החלו לבנות את פרויקט "בזל פארק" באזור התעסוקה קריית אריה. מדובר במגדל  משרדים ומסחר בן כ 27 קומות, בתכנון משרד האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף. את הקרקע רכשה קבוצת רכישה שארגנו החברות בתמורה ל כ 65 מיליון שקל ועלות הקמת הפרויקט מוערכת ב כ 350 מיליון שקל.

הפרויקט שווק במלואו באומדן עלות ממוצע של 7,800 שקל למ"ר. מכיוון שמדובר בקבוצת רכישה, האומדן משקף הנחה של כ 19.5% אחוזים ממחיר השוק. משך הבניה צפוי להיות כשלוש שנים בלבד.

הפרויקט ממוקם ברחוב בזל, צמוד לקניון הגדול, בית משפט השלום ולפארק העירוני של פתח תקוה, הכולל אגם אקולוגי.

מרכז עסקים פארקטק בפתח תקוה (לשעבר קריית אריה) עבר בשנים האחרונות מתיחת פנים ואת מקומם של המוסכים והתעשייה הכבדה, תופסות חברות בכירות במשק בתחומי ההיי טק, הביטוח ועוד. המתחם נחשב לאחד ממתחמי ההייטק המובילים בארץ בכלל ובמרכז בפרט ומאכלס חברות כמו IBM, אינטל, אורקל, קודאק, מגדל חברה לביטוח, ביטוח ישיר, ועוד. על פי התכנון מרכז עסקים פארקטק עומד להתרחב ולאחרונה נחתמו באזור לא מעט עסקאות. בחלקו הצפון מזרחי של המתחם נמצאת תחנת רכבת ישראל ובמרחק של עשרות מטרים בודדים מהפרויקט מוקמת תחנה של הרכבת הקלה (הקו האדום) אשר תאפשר נגישות גבוה ביותר לעובדים ולדיירים אל המתחם.

ראש העירייה רמי גרינברג : "העיר פתח תקוה נמצאת בתנופת פיתוח אדירה ואזורי התעשייה בה הולכים ומשגשגים. האזור שבעבר היה רק מרכז עסקים הפך בשנים האחרונות גם למרכז בילוי ופנאי ובשטחו נמצא האגם האקולוגי והקניון הגדול".

לדברי צחי סופרין, מבעלי קבוצת סופרין: "בשנה האחרונה  אנו עדים לפריחה של אזורי תעסוקה ותיקים על רקע ביקושים גבוהים לשטחי משרדים מחוץ למרכז תל אביב. אנו רואים זאת במיוחד בקרית אריה בפתח תקווה, באזור ה bbc בבני ברק ובבורסה ברמת גן".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה