חדשות פתח תקווה

החלו העבודות למבנה הקבע של שש שנתי רמון

חדשות פתח תקווה23 בדצמבר 2020    דקה אחת
0

בשלב  הראשון תיבנה החטיבה כולה על שטח של כ-4,500 מ"ר, לאחר מכן תימשך בניית המעבדות והתיכון

החלו העבודות למבנה הקבע של שש שנתי רמון
צילום: באדיבות דוברות העירייה

במסגרת סיור שנערך היום (שלישי), נפגש ראש העיר רמי גרינברג עם מנהלת ביה"ס היסודי יצחק נבון ומנהלת חטה"ב רמון, וכן עם יושבות ראש הוועדים בבתי ספר אלו והצוות המקצועי במינהל החינוך, על מנת לדון בתוכניות הבנייה וההרחבה של בתי הספר.

חטיבת רמון הינה חטיבה חדשה וצומחת הכוללת כיום שתי שכבות (ז-ח), החטיבה מיועדת להיות חלק מבית ספר על יסודי שש שנתי שנבנה ברחוב שרגא רפאלי. בשלב הראשון, אשר יסתיים בעוד כשנה (בינואר 2022)  יבנה בניין החטיבה בשטח של כ-4,500 מ"ר אשר ישמש לכיתות לימוד, חדרי ספח ומרחבי לימוד מתקדמים. בשלבים שלאחר מכן תמשך בניית המעבדות והתיכון.

עם פינוי חטיבת רמון ייכנס בית ספר יצחק נבון לשטח החטיבה. ביה"ס יצחק נבון הינו בי"ס יסודי צומח ובשלב זה יש בו חמש שכבות (א-ה), בהמשך, בינואר 2022, עם המעבר של חטיבת רמון למבנה החדש יתפנה מבנה החטיבה כיום לטובת בי"ס יצחק נבון, אשר הוחלט כי יזין את חטיבת אחד העם.

ראש העירייה רמי גרינברג: "על אף הקושי בשנת הקורונה והמחסור בתקציבים הצלחנו לאשר מול משרד החינוך את תחילת הבנייה של חטיבת רמון בשטחה החדש. מדובר בבשורה של ממש לתלמידים, לצוות ולכלל התושבים בשכונה, מאחר ועם פינוי החטיבה יוכל ביה"ס יצחק נבון להשתמש בשטח שהתפנה – בכיתות ובמרחבי הלמידה. אנו שמחים שהפרויקט התקדם, אושר ואנו יוצאים לדרך חדשה. אני מודה למשרד החינוך על שיתוף הפעולה ולכל הנוגעים בדבר".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה