חדשות פתח תקווה

הורים טוענים: "המורה תקף את התלמיד"

חדשות פתח תקווה24 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

ככל הנראה, המורה הגיע לזירה כדי להפריד בקטטה בין תלמידים, והאירוע גלש לחילופי דברים ואולי אף לפסים אלימים • התלמיד טוען כי המורה תקף אותו, והמורה טוען כי לא השתמש באלימות • מפקחת משרד החינוך תכריע

הורים טוענים: "המורה תקף את התלמיד"
קטטה שהפכה לאירוע אלים ׀ עיבוד לצילום אילוסטרציה: ingimage

סערה בקרב הורים באחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר, שבה היו מעורבים תלמיד כיתה ח' ומורה מקצועי המלמד במקום. לדבריהם, בשלב מסוים פגע המורה בתלמיד. באופן תמוה, בית הספר לא דיווח למִנהל החינוך בעירייה על התקרית, אלא למפקחת ממשרד החינוך השוהה בחו"ל, שאמורה לטפל בפרשה עם שובה ולזמן את המורה לשיחת הבהרה.
בקבוצת הוואטסאפ של הורי התלמידים סוערות הרוחות. על פי ההורים, בסוף יום הלימודים ביום שישי נקלעו המורה והתלמיד לוויכוח קולני, ככל הנראה לאחר שהמורה הבחין בתלמידים המתקוטטים ביניהם והגיע למקום כדי להפריד. לטענת ההורים, "האירוע גלש לפסים אלימים, שעה שהמורה, כך נאמר לנו, תקף את התלמיד ואחז בגרונו. דיווחנו על האירוע לוועד ההורים ולהנהלת בית הספר. מדובר במקרה שחצה כל גבול. לא נעבור לסדר היום".
אחד ההורים: "עד היום לא קיבלנו דיווח ממשי על מה שבאמת קרה בין השניים, ואם הדברים שנטענים נכונים, המורה לא יכול להמשיך ללמד בבית הספר. אני מקווה שזה ברור לכולם. אנחנו יודעים על חילופי קללות וגידופים בין המורה לתלמיד, שבשיאם תקף המורה את התלמיד פיזית. כך טוען התלמיד".
ממשרד החינוך נמסר: "מפקחת בית הספר קיבלה דיווח בנושא, והמורה זומן לשיחת הבהרה. הנהלת בית הספר מצרה על האירוע ותפעל בהתאם לחוזר מנכ"ל".
מדוברות העירייה נמסר: "מבירור שערכנו עולה כי המורה נדרש לטיפול בבעיית אלימות בכיתתו, ובתוך כך להפריד בין שני תלמידים. לצורך כך, הוא נגע בכתפו של אחד מהם, והמקרה דווח כנדרש על פי חוזר מנכ"ל. מדובר במורה המועסק על ידי משרד החינוך, ומפקחת בית הספר מיודעת בפרטי המקרה. ככל שיתבררו פרטים נוספים, נפעל בהתאם".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה