חדשות פתח תקווה

הורים התעללו בילדיהם התינוקות

חדשות פתח תקווה22 במרץ 2020    דקה אחת
0

זוג הורים בני 35 התעללו בתינוקות בני 9 חודשים ובשאר ילדיהם

הורים התעללו בילדיהם התינוקות
צילום המחשה: אינג אימג'

בית משפט השלום בראשון לציון האריך במוצאי שבת בשלושה ימים את מעצרם של זוג הורים תושבי אזור השרון בחשד להתעללות בתאומים שלהם בני תשעה חודשים. זוג ה ההורים בני 35 נעצר בשישי האחרון בעקבות חשד להתעללות בתינוקות בני תשעה חודשים. לזוג שני פעוטות נוספים בגילאי שלוש וארבע והחשד הוא שהתעללו גם בהם.

על פי החשד האב טלטל את התאומים וכתוצאה מכך נגרם שטף דם תוך עיני שאינו נראה כלפי חוץ אולם אובחן בעקבות צילומים שעברו התינוקות גם קושר עצמו לאירועים אולם טוען כי לא היה בכוונתו לפגוע בילדיו.

בחמישי בערב התייצבו נציגי הרווחה והעובדות הסוציאליות מאחת הערים באזור השרון בתחנת המשטרה המקומית ודיווחו לקצין החקירות כי מבדיקות שערכו ולאור ממצאים שנחשפו אליהם עולה חשד כבד שזוג הורים לארבעה ילדים התעללו בשני תינוקות בני תשעה חודשים וגרמו להם נזקים פיזיים חמורים.

בעקבות בדיקות שעברו התינוקות במרכז שניידר לילדים נמצא כי השניים סובלים כאמור מפגיעות פנימיות שנגרמו על פי החשד כתוצאה מטלטול.

מעדות שגבו תחילה העובדות הסוציאליות מאבי התינוקות הוא הודה בטלטול התינוקות אולם טען כי לא עשה זאת כדי לפגוע בהם.

לאור העובדה שנגד השניים נבחנו תלונות גם בעבר, וכן לנוכח הממצאים שעלו במסגרת הבדיקות, הוחלט להגיש תלונה במשטרה שפתחה בחקירה והביאה למעצרם של ההורים.

במשטרה חושדים כי גם האם שותפה לעבירות החמורות . עוד נבחן החשד לפיו השניים התעללו גם בשני ילדיהם הנוספים.

בשירותי הרווחה החליטו שלא להמתין ולהוציא את ארבעת הילדים מחזקת הוריהם וכבר בשלב הזה הם הועברו לחזקת סבתם ודודתם.

ההורים כאמור הובאו במוצאי שבת לבית משפט השלום בראשון לציון שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם.

החקירה בראשיתה.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"התעלמו ממצוקתה הרבה"

ביום חמישי הוגש בבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד איאד עבדאללה (41), תושב הרשות הפלסטינית, ווטה איילה (30), בגין עבירות של...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות
0

חרדים לשכונה

רגע לפני שהמתווה החדש של ראש העירייה נידון בוועדה לתכנון ובנייה המקומית, רמי גרינברג החליט להיעתר לבקשת ארגון הקבלנים ולקיים...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה