חדשות פתח תקווה

הוגש כתב אישום כנגד המורה החשוד בעבירות מין בקטינים

חדשות פתח תקווה12 ביולי 2019    3 דקות
0

הוגש כתב אישום ובקשה להארכת מעצרו של המורה החשוד בעבירות מיניות כנגד תלמידים.

הוגש כתב אישום כנגד המורה החשוד בעבירות מין בקטינים

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה הבוקר (שישי 12.7) קצר כתב אישום לבימ"ש השלום בפתח תקווה נגד תושב לוד, מורה בבית ספר יסודי בפתח תקווה, בגין מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14 (ריבוי מקרים).

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד רועי לוס, בחודשים ינואר-יוני 2019, עבד הנאשם כמורה לרובוטיקה בבית ספר יסודי, בכיתות שונות, בגילאי א-ד. בתקופה זו, במסגרת השיעורים בכיתות, כאשר הנאשם והתלמידים בכיתה, נהג הנאשם לנעול את דלת הכיתה, ולשחק עם התלמידים משחק לשם גירוי או סיפוק מיני. במסגרת המשחק, הנאשם הרכיב מספר תלמידים על גבו, כאשר הוא רכון על ברכיו (עמידת שש), בשלב מסוים הנאשם נפל לרצפה והסתובב על גבו – והתלמידים ניסו להישאר עליו; במצב זה, כאשר הנאשם שכוב על גבו ומספר תלמידים יושבים על בטנו, וכדי להגיע לגירוי וסיפוק מיניים, נהג הנאשם להקפיץ קלות את התלמידים עליו באופן בו גופו התחכך בגופם.
עוד במסגרת המשחק, במספר מקרים, בכיתות שונות, עודד הנאשם את התלמידים להרים חלקית את חולצתו ולחשוף את בטנו ואת חזהו, וכן ללטף וללוש את בטנו וחזהו. כמו כן, במהלך המשחקים הנאשם אפשר לתלמידים לחלוץ את גרביו ונעליו.
במהלך תקופה זו, במספר מועדים אשר אינם ידועים במדויק, בבית הספר, במהלך המשחק, בכיתות שונות, הגיע הנאשם לפורקן בתוך מכנסיו.
ב- 27.6.19, בכיתה א ובה 25 תלמידים בגילאים 6-7, לימד הנאשם את הילדים רובוטיקה. הנאשם נעל את הכיתה ושיחק עם הילדים את המשחק וזאת לשם גירוי או סיפוק מיניים. בנסיבות אלו, הורידו הילדים לנאשם נעליים, גרביים ואת חגורת מכנסיו. כן, פרמו התלמידים לנאשם את כפתורי החולצה והרימו את החולצה והציצית כך שבטנו וחזהו של הנאשם נחשפו. הנאשם לא הפסיק זאת. הילדים המשיכו והפשילו מכנסיו ותחתוניו של הנאשם. אחת מהתלמידות אף אחזה באיבר מינו של הנאשם והנאשם הגיע לפורקן מיני, לעיני הילדים.

בבקשת המעצר כתב עו"ד לוס כי ".. האירועים מגלים כי המשיב אינו מצליח לשלוט בדחפיו המיניים פעם אחר פעם ואינו מהסס לבצע את זממו חרף היותו במסגרת של בית הספר, אשר כוללת – מטבע הדברים – נוכחות של אנשי סגל רבים בקרבת מקום… בחקירותיו, המשיב מציג הדברים פעמים רבות כאילו היה קורבן להתנהגות תלמידיו, תוך שהוא מתעלם מכך שנעל את דלתות הכיתות עובר למשחק, מכך שהוא יזם את המשחק – משחק אשר חריג ופסול כשלעצמו בין מורה לתלמידים, מכך שהמשחק כלל הסרת פרטי לבוש שלו ועוד".

השופטת אשרית רוטקו קבעה בהחלטתה: "מחומר הראיות עולה מסוכנות גדולה ואין מקום לבחון כעת חלופה מעצר".

בדיון שהתקיים בבית המשפט בבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים ביקש פרקליטו, עו"ד עידן שני, לשחרר אותו למעצר בית בצפת אצל חמיו וחמתו.
התובע בתיק התנגד לשחרורן ואמר בדיון: " הנאשם מסוכן לציבור. הוא ביצע את המעשים כלפי ילדים רבים. פגע בהם ובתמימותם. הוא הגיע לפורקן וסיפוק מיני. הוא מאשים את הילדים בחקירות שלו, שהם אלו שביצעו בו מעשים מיניים. אבל הוא זה שנעל את דלת הכיתה והגיע לסיפוק מיני. כתב האישום חמור מאוד. עולה ממנו תמונה ברורה של אדם שניצל מינית ילדים וילדות מבלי שהם מבינים בכלל מה זה. מדובר במעשים חמורים".

מעצרו של המורה הוארך עד ליום ה 17.7

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה