חדשות פתח תקווה

הוארך מעצרו של המורה החשוד בעבירות מין בתלמידות כתה א'

חדשות פתח תקווה30 ביוני 2019    2 דקות
0

הוארך בהסכמה בחמישה ימים מעצרו של המורה החשוד בביצוע עבירות מין חמורות במספר ילדות תלמידות כתה א' מבית הספר הממ"ד שבו הוא מלמד בפתח תקווה

הוארך מעצרו של המורה החשוד בעבירות מין בתלמידות כתה א'
עו"ד ששי גז, צילום פרטי

יממה אחרי שנעצר המורה בן ה – 28 מלוד, החשוד כי נעל בחמישי שעבר את הכיתה שבה לימד את אחד ממקצועות המדע, התפשט מול תלמידותיו לקראת סוף השיעור, והורה לתלמידות לרכוב על גבו, החליטה השופטת רבקה ארד מבית משפט השלום בראשון לציון לאפשר למשטרה לבצע את עבודתה ולנהל את החקירה כשהחשוד במעצר. מיד לאחר מכן קיבלה את בקשת פרקליטיו של החשוד עורכי הדין שירן גולברי וששי גז והוציאה צו איסור פרסום על שמו ותמונתו של החשוד עד ליום רביעי הקרוב.

הפרשה כולה נחשפה לראשונה כזכור באתר מעריב בשישי בבקר מיד אחרי שניגשה מנהלת בית הספר להגיש תלונה במשטרה כנגד המורה. נציין , כי ערב קודם לכן פנו מספר ילדות אל הוריהן וסיפרו כי חוו חוויה קשה ומזוויעה שעה שהמורה שמלמד אותן את אחד ממקצועות המדע, נעל את הכיתה , התפשט ונותר עירום כביום היוולדו מולן. לדברי הבנות, ירד המורה על ארבע וביקש מהן לטפס על גבו כדי לרכוב עליו. בשלב מסוים כך נטען, התהפך המורה על הרצפה וביקש מחלק מהבנות שיאחזו באיבר מינו.

שניים מההורים פנו עוד בשעות הערב אל מנהלת בית הספר כדי לעדכן אותה בפרטים וזאת אחרי שערכה בירור קצר ועירבה בנושא גורמים מקצועיים במשרד החינוך ובמינהל החינוך בעיריית פתח תקווה החליטה להגיש כבר בשעות הבוקר של שישי תלונה במשטרה .

עם פרסום דבר הגשת התלונה מיהרו שוטרי פתח תקווה להתחקות אחר החשוד והוא נעצר.

בחקירתו הכחיש החשוד כי ביצע עבירות מין בקטינות אולם אישר לדבריו כי שיחק עימן כחלק מהקשר ביניהם. בבית המשפט טען נציג המשטרה רס"מ יניב צוייג , כי בידי החוקרים אינדיקציה למספר מקרים שהתרחשו בבית הספר ובמהלכם ביצע החשוד לכאורה עבירות מין חמורות בקטינות כדי להגיע לפורקן מיני. "יש לנו חשד מבוסס לעבירות מין על ידי המורה" טען נציג המשטרה.

פרקליטתו של החשוד עו"ד גולברי, הטיחה במשטרה כי משחק אינו עבירת מין ואין בו כדי להביא לכדי פורקן מיני. "החקירה מתנהלת על סמך עדות צד ג' שעה שהמנהלת היא המתלוננת באמצעות פרטים ומידע שקיבלה מהוריהן של הקטינות ומבלי שנגבתה תלונה מהקטינות באמצעות חוקרת ילדים. לדבריה המשטרה לא אספה את מכנסיו של החשוד כדי לבדוק לגבי אינדיקציה של DNA מעבר לעדות. לדבריה מדובר בחשוד נעדר עבר פלילי , בן למשפחה נורמטיבית נשוי ואב לארבעה ילדים בהם תינוק בן מספר חודשים".

לדבריה החשוד סיפר על משחק שיצא מכלל שליטה ובמהלכו הבנות הפילו אותו על הרצפה ולא מן הנמנע כי זו האמת.

כאמור השופטת ארד הורתה על הארכת המעצר על מנת לאפשר לחוקרים להשלים את פעולות החקירה הנדרשות.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה