חדשות פתח תקווה

הדרך ארוכה ורטובה

חדשות פתח תקווה5 בינואר 2020    2 דקות
0

תלמידים נאלצו לרדת מהאוטובוס וללכת ברגל, בגשם לבית הספר, זאת כיוון ששוב התנאים הבהסעה היו מסוכנים. ההורים זועמים

הדרך ארוכה ורטובה
צילום באדיבות הורים

הבוקר, ראשון (5/1), תחת גשם שוטף כשחלקם ללא מטריות צעדו ברגל 45 תלמידות ותלמידים מכיתות א – ה'  מבית הספר שובו בעין גנים  מרחוב רוטשילד שבמרכז העיר ועד לבית ספרם וזאת אחרי שהורים התלוננו על הפקרות בהסעת התלמידים באוטובוס שבו החלונות מנופצים ושברי הזכוכיות פזורים על הכסאות ומסכנים את ילדיהם.

זאת בעקבות, ילדים שעלו לאוטובוס ברחוב ברל כצנלסון בשכונת רמת ורבר התקשרו להוריהם ושלחו סרטונים שתיעדו את מצב האוטובוס כפי שבה לאסוף אותם בהסעה לבית הספר בקצה השני של העיר.

לדבריהם המלווה הורתה להם לעלות לאוטובוס ולשבת בין שברי הזכוכיות וזאת תוך העמדתם בפני סכנה לפגיעה ממשית. אימהות זועמות פנו אל נהג המלווה בטלפון ותהו הכיצד אפשרה את איסוף התלמידים באוטובוס שבו מפגעים בטיחותיים חמורים ולטענתן היא השיבה להן "אין ברירה צריך להגיע לבית הספר" . האימהות לא היו מוכנות להתפשר וחייגו אל הנהג שהתעלם לדבריהן מפנייתן. "זו חוצפה נוראית ולא מדובר בפעם הראשונה. בפעם הקודמת הגיע אוטובוס עם חלונות מנופצים לאסוף את התלמידים מבית הספר חזרה הביתה ורק כשהגיעו נודע לנו המחדל החמור. התלמידים ישבו על מושבים עם שברי זכוכיות וחלונות שהתנפצו וזכוכיות עומדות ליפול בכל רגע וזה לא הפריע לאיש. פנינו למנהלת בית הספר ולחברת ההסעות והם הבטיחו שמקרה כזה לא יחזור . והנה הבוקר המקרה חוזר ובחומרה יתרה" רוטנות האימהות.

אבא נוסף מספר. "לא יעלה על הדעת שנהג אוטובוס לא יעשה סריקה לפני שהוא אוסף ילדים וזה מבחינה בטיחותית ועם הוא עשה סריקה וראה את שברי הזכוכיות זה חמור שבעתיים. רק אחרי שהתלוננו ואיימו עליו הוא החליט להוריד את הילדים ברחוב רוטשילד ולתת להם לצעוד לבית הספר ברגל במשך 30 דקות בקור העז ותחת גשם. הילדים הגיעו לבית הספר רטובים מכף רגל ועד ראש והם צריכים להישאר בלימודים עד 15.00 בצהריים. מי לוקח אחריות על בריאותם של ילדינו אני לא ממש מבין? זו הפקרות ובושה".

צועדים בגשם ברגל לבית ספר

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חזרה לשגרה וגם לצהרונים

בהמשך לישיבת ההערכות שהתקיימה אתמול (שני) בהשתתפות גורמי הרשות הרלוונטיים במינהל החינוך, מפעילי הצהרונים ונציגות ועד ההורים, נקבע כי מסגרות...

חדשות פתח תקווה12 במאי 2020    2 דקות
0

תוכנית פיתוח תלת שנתית נקבעה

תוכנית פיתוח תלת שנתית בהיקפים הנאמדים ב-786 מיליון שקל אושרה ביום ראשון האחרון בישיבת מועצה ראשונה בתקופת המאבק בנגיף הקורונה...

חדשות פתח תקווה12 במאי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה