חדשות פתח תקווה

הדו"ח האילם

חדשות פתח תקווה16 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

האופוזיציה דורשת מעל גבי הרשתות החברתיות לחשוף את הבדיקה שנעשתה למפעל טביב, ראש העירייה, עומד מאחורי הבטחתו לפרסם את הנתונים אחרי החג כשהבדיקות יושלמו במלואם.

הדו"ח האילם
מפעל טביב. "נמשיך להילחם" ׀ צילום: אלון חכמון

המאבק סביב הריחות הרעים ממפעל טביב והחשש לזיהום סביבתי נמשך. בימים האחרונים הרשתות החברתיות וקבוצות הוואטסאפ הפכו לזירת קרב בין האופוזיציה והמתנגדים לפעילות ראש העירייה לבין תומכי ראש העירייה סביב הטיפול במטרד המגיע לכאורה ממפעלי טביב.

ענת זנזורי, לשעבר מחזיקת התיק של איכות הסביבה, חברה לאופוזיציה ויחד על גבי הפייסבוק ביקשו מראש העירייה שיחשוף את הדו"ח של הניטור ריח. וכן האשימו את ראש העיר כי לא הוקמה תחנת ניטור.

 

התחנה עדיין בתהליך הקמה אך באופן סדיר נעשות פעולות ניטור, ראש העירייה הבטיח לפרסם את הממצאים אחרי החג. מגורמים מקורבים נמסר, כי לבחור מקרה פרטני אחד,דו"ח אחד מתוך בדיקה מקיפה, ולא לבחון לעומק לאורך כל השעות את הממצאים ולהשוות נתונים, ולנתח את התוצאות אין שום תרומה וכי הסיבה היחידה להתעקש לחשוף חלק לא מעובד מתוך בדיקה ובלי לחכות לתשובות מסודרות מגוף המורשה לבדיקות אלו ואינו תלוי באף גורם, הוא מגמתי בהחלט.

 

בינתיים כולם מסכימים שתושבי השכונה סובלים

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה