חדשות פתח תקווה

האח הגדול מגיע לפתח תקוה

חדשות פתח תקווה13 בינואר 2020    דקה אחת
0
האח הגדול מגיע לפתח תקוה
המצלמות החדשות. מחוברות למשל"ט 24/7 | צילום: דוברות העירייה

 

לצורך שיפור מערך הביטחון בעיר, מותקנות בימים אלה מצלמות בצמתים לאורך רחוב גיסין, המהווה את אחת הכניסות המשמעותיות לעיר ומשמש כציר תנועה מרכזי, המחבר בין אזור התעשייה קריית אריה לאזור התעשייה סגולה, כשבדרך הוא חוצה את הדר המושבות, נווה גן ונווה דקלים.
מצלמות אלה מצטרפות לכ-300 מצלמות שכבר מותקנות בצמתים מרכזיים בעיר ומשדרות למרכז השליטה והביטחון (משל"ט), הפועל 24/7 ודרכו מופעלים כוחות הביטחון והחירום בעירייה. בסופו של דבר, המטרה היא להגיע לכ-550 מצלמות בעיר, שיוכלו לכסות את העיר ויסייעו למשטרה, לשיטור העירוני ולאגף הביטחון בפעילות השוטפת והמבצעית.
המשל"ט החדש בשכונת תקומה, בהנהלת יריב סנדלון, הוא שדרוג טכנולוגי משמעותי לאגף הביטחון, האמון על שיפור מערך המצלמות בעיר. המצלמות, המחוברות באמצעות סיב אופטי למרכז השליטה והבקרה, משמשות כלי עזר לחקר אירועים חריגים, לרבות גניבות רכוש, תאונות דרכים, חסימות צירים מרכזיים ופעילויות נוספות. בכלל זה, בכל גני הילדים בעיר הותקנו מצלמות המחוברות גם הן למשל"ט.
ראש העירייה רמי גרינברג: "אנו מתקינים מצלמות בצמתים, במטרה לשפר את היכולת לתת מענה בזמן אמת לאירועים ולאתר אירועים חריגים. אנו דואגים לביטחון התושבים בכל חלקי העיר ולאורך כל שעות היום. אין לי ספק, שכל הפעולות הללו מגבירות את תחושת הביטחון של התושבים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שלושה חולי קורונה בפתח תקווה ובית חולים...

בבית חולחיבילינסון במחלקה האורולוגית מטופלת סיעודית בת 82 לאחר ניתוח אובחנה כחולת קורונה , ככל הנראה ממבקריה . לכן 30...

חדשות פתח תקווה26 במרץ 2020    4 דקות
0

מתמודדים עם הקורונה

המאבק במשבר נגיף הקורונה מחריף. מחד, העיריים הוציאה היום מכתב המבהיר כי על כל מוסדות החינוך בעיר צריכים להשאר סגורים,...

חדשות פתח תקווה25 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה