חדשות פתח תקווה

האח הגדול מגיע לפתח תקוה

חדשות פתח תקווה13 בינואר 2020    דקה אחת
0
האח הגדול מגיע לפתח תקוה
המצלמות החדשות. מחוברות למשל"ט 24/7 | צילום: דוברות העירייה

 

לצורך שיפור מערך הביטחון בעיר, מותקנות בימים אלה מצלמות בצמתים לאורך רחוב גיסין, המהווה את אחת הכניסות המשמעותיות לעיר ומשמש כציר תנועה מרכזי, המחבר בין אזור התעשייה קריית אריה לאזור התעשייה סגולה, כשבדרך הוא חוצה את הדר המושבות, נווה גן ונווה דקלים.
מצלמות אלה מצטרפות לכ-300 מצלמות שכבר מותקנות בצמתים מרכזיים בעיר ומשדרות למרכז השליטה והביטחון (משל"ט), הפועל 24/7 ודרכו מופעלים כוחות הביטחון והחירום בעירייה. בסופו של דבר, המטרה היא להגיע לכ-550 מצלמות בעיר, שיוכלו לכסות את העיר ויסייעו למשטרה, לשיטור העירוני ולאגף הביטחון בפעילות השוטפת והמבצעית.
המשל"ט החדש בשכונת תקומה, בהנהלת יריב סנדלון, הוא שדרוג טכנולוגי משמעותי לאגף הביטחון, האמון על שיפור מערך המצלמות בעיר. המצלמות, המחוברות באמצעות סיב אופטי למרכז השליטה והבקרה, משמשות כלי עזר לחקר אירועים חריגים, לרבות גניבות רכוש, תאונות דרכים, חסימות צירים מרכזיים ופעילויות נוספות. בכלל זה, בכל גני הילדים בעיר הותקנו מצלמות המחוברות גם הן למשל"ט.
ראש העירייה רמי גרינברג: "אנו מתקינים מצלמות בצמתים, במטרה לשפר את היכולת לתת מענה בזמן אמת לאירועים ולאתר אירועים חריגים. אנו דואגים לביטחון התושבים בכל חלקי העיר ולאורך כל שעות היום. אין לי ספק, שכל הפעולות הללו מגבירות את תחושת הביטחון של התושבים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה