חדשות פתח תקווה

האח הגדול מגיע לפתח תקוה

חדשות פתח תקווה13 בינואר 2020    דקה אחת
0
האח הגדול מגיע לפתח תקוה
המצלמות החדשות. מחוברות למשל"ט 24/7 | צילום: דוברות העירייה

 

לצורך שיפור מערך הביטחון בעיר, מותקנות בימים אלה מצלמות בצמתים לאורך רחוב גיסין, המהווה את אחת הכניסות המשמעותיות לעיר ומשמש כציר תנועה מרכזי, המחבר בין אזור התעשייה קריית אריה לאזור התעשייה סגולה, כשבדרך הוא חוצה את הדר המושבות, נווה גן ונווה דקלים.
מצלמות אלה מצטרפות לכ-300 מצלמות שכבר מותקנות בצמתים מרכזיים בעיר ומשדרות למרכז השליטה והביטחון (משל"ט), הפועל 24/7 ודרכו מופעלים כוחות הביטחון והחירום בעירייה. בסופו של דבר, המטרה היא להגיע לכ-550 מצלמות בעיר, שיוכלו לכסות את העיר ויסייעו למשטרה, לשיטור העירוני ולאגף הביטחון בפעילות השוטפת והמבצעית.
המשל"ט החדש בשכונת תקומה, בהנהלת יריב סנדלון, הוא שדרוג טכנולוגי משמעותי לאגף הביטחון, האמון על שיפור מערך המצלמות בעיר. המצלמות, המחוברות באמצעות סיב אופטי למרכז השליטה והבקרה, משמשות כלי עזר לחקר אירועים חריגים, לרבות גניבות רכוש, תאונות דרכים, חסימות צירים מרכזיים ופעילויות נוספות. בכלל זה, בכל גני הילדים בעיר הותקנו מצלמות המחוברות גם הן למשל"ט.
ראש העירייה רמי גרינברג: "אנו מתקינים מצלמות בצמתים, במטרה לשפר את היכולת לתת מענה בזמן אמת לאירועים ולאתר אירועים חריגים. אנו דואגים לביטחון התושבים בכל חלקי העיר ולאורך כל שעות היום. אין לי ספק, שכל הפעולות הללו מגבירות את תחושת הביטחון של התושבים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה