חדשות פתח תקווה

דרמה בעירייה

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת
0

סערה בעירייה. חילופי תפקידים סגן חדש בשכר ואחד לא. ועוד

דרמה בעירייה

ראש העירייה רמי גרינברג, יביא לישיבת המועצה הקרובה שתתקיים ביום שלישי , אישור מינויו של חבר הנהלת העיר אדי קואז לסגן ראש עירייה רביעי בשכר כשהוא מפקיד בידיו את מינהל התרבות במקומה של ענת זנזורי.
איציק דעי שפנה למישור הפרטי והוא מכהן כמנכ"ל משהב , יאושר כסגן ראש עירייה חמישי שלא בשכר בשלב הזה.
גרינברג, מבסס את הקואליציה ומעניק מינוי של משנה לראש העירייה ללא שכר לחברת ההנהלה אורנה דוידאי וכן מצרף לקואליצה את משה משה אותו שגם לו הוא מעניק תואר של משנה לראש העירייה ללא שכר .משה יופקד על האגף לקידום עסקים ושילוט וראש אגף המוקד העירוני. כמו כן הוא יכהן כיו"ר מתנ"ס לזרוס .
חברת המועצה עידית ישראלוב מקבלת מינוי כראש יחידת קשרי חוץ ומתאמת פעולות ראש העירייה והעירייה מול התאגידים העירוניים בכללם החברה לפיתוח פתח תקווה, מקפ"ת, מיתב וחל"ד וכן מול משרדי הממשלה.

ניתן לומר כי ביוזמת ראש העירייה חברו יחד לשיתוף פעולה שניים מחברי הקואליציה אדי קואז ורועי פן עם שניים מחברי האופוזיציה ישראלוב ומשה, לסיעה לא פורמלית בת ארבעה מנדטים תוך שהם מתחייבים לשתף פעולה לטובת העיר על פי המדיניות שמתווה ראש העירייה , ובמסגרת זאת מקבלת אותה קבוצה סגן ראש עירייה בשכר, תפקיד שבו זוכה קואז.

רמי גרינברג, ראש העירייה מאשר. "אנחנו מאחדים את הכוחות ומרחיבים את הקואליציה במסגרת נכונות לעשייה לטובת העיר והתושבים. כל מי שמעוניין לעבוד ולהשקיע ממרצו לטובת העיר , מוזמן להצטרף לקואליציה מבחינתי כל עוד מדובר בהצטרפות על פי המדיניות שאני מתווה כראש עירייה. בהמשך נרחיב עוד את הקואליציה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה