חדשות פתח תקווה

דרכו האחרונה של עוז

חדשות פתח תקווה23 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

רונן עוז, שנפצע באורח אנוש אחרי שהצליח להציל את אשתו ושני ילדיו משריפה, נפטר השבוע מפצעיו

דרכו האחרונה של עוז
רונן עוז. טרגדיה | צילום מסך מתוך פייסבוק

חודשיים וחצי מאז שנפצע רונן עוז באורח אנוש, אחרי שהצליח להציל את אשתו ושני ילדיו מהשריפה שהוצתה במלונית יפו 60 בירושלים, שבה שהו, נפטר השבוע עוז מפצעיו כשהוא מותיר אחריו משפחה כואבת והמומה.
משפחת עוז מפתח תקוה בחרה לחגוג את יום ההולדת של ראש המשפחה בטיול בעיר העתיקה, סיור בירושלים ולינה במלונית. באותו לילה איום הגיע עובד הניקיון של המלונית, מוחמד ג'עברי, שפוטר מעבודתו והחליט לכלות זעמו, השליך פיסת בד בוערת לעבר המקום וגרם לשריפה שהתפשטה במהירות.
רונן עוז הקיץ משנתו ומיהר לחלץ את רעייתו וילדיו, אולם הלהבות פגעו בו באורח קשה, והוא פונה לבית החולים כשמצבו אנוש.
מלבד עוז, נפצעו בשריפה 14 מאורחי המלונית. ימים אחדים לאחר מכן הצליחו חוקרי מחוז ירושלים להביא למעצרם של שלושה חשודים תושבי מזרח העיר, בהם ג'עברי, שגם שחזר את המעשה למול מצלמות המשטרה.
כנגד השלושה הוגש כתב אישום חמור, ועתה, עם פטירתו של עוז, ישונה סעיף האישום להריגה ברשלנות. במשפחת עוז ובקרב חבריו קיבלו את הבשורה על מותו בכאב עצום ובצער גדול. "הוא הציל את משפחתו, שהייתה כל עולמו, ולא בחל בסיכון חייו. היינו בטוחים שהוא ישרוד כדי להישאר לצד המשפחה, ואז התוודענו לאסון הגדול. זה קשה", אמרו חבריו.
אילנית רעייתו ספדה לו לאחר מותו, והודתה לו על שהציל את ילדיהם ואותה. הלווייתו של עוז התקיימה בבית העלמין סגולה בעיר.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שלושה חולי קורונה בפתח תקווה ובית חולים...

בבית חולחיבילינסון במחלקה האורולוגית מטופלת סיעודית בת 82 לאחר ניתוח אובחנה כחולת קורונה , ככל הנראה ממבקריה . לכן 30...

חדשות פתח תקווה26 במרץ 2020    4 דקות
0

מתמודדים עם הקורונה

המאבק במשבר נגיף הקורונה מחריף. מחד, העיריים הוציאה היום מכתב המבהיר כי על כל מוסדות החינוך בעיר צריכים להשאר סגורים,...

חדשות פתח תקווה25 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה