חדשות פתח תקווה

דרכו האחרונה של עוז

חדשות פתח תקווה23 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

רונן עוז, שנפצע באורח אנוש אחרי שהצליח להציל את אשתו ושני ילדיו משריפה, נפטר השבוע מפצעיו

דרכו האחרונה של עוז
רונן עוז. טרגדיה | צילום מסך מתוך פייסבוק

חודשיים וחצי מאז שנפצע רונן עוז באורח אנוש, אחרי שהצליח להציל את אשתו ושני ילדיו מהשריפה שהוצתה במלונית יפו 60 בירושלים, שבה שהו, נפטר השבוע עוז מפצעיו כשהוא מותיר אחריו משפחה כואבת והמומה.
משפחת עוז מפתח תקוה בחרה לחגוג את יום ההולדת של ראש המשפחה בטיול בעיר העתיקה, סיור בירושלים ולינה במלונית. באותו לילה איום הגיע עובד הניקיון של המלונית, מוחמד ג'עברי, שפוטר מעבודתו והחליט לכלות זעמו, השליך פיסת בד בוערת לעבר המקום וגרם לשריפה שהתפשטה במהירות.
רונן עוז הקיץ משנתו ומיהר לחלץ את רעייתו וילדיו, אולם הלהבות פגעו בו באורח קשה, והוא פונה לבית החולים כשמצבו אנוש.
מלבד עוז, נפצעו בשריפה 14 מאורחי המלונית. ימים אחדים לאחר מכן הצליחו חוקרי מחוז ירושלים להביא למעצרם של שלושה חשודים תושבי מזרח העיר, בהם ג'עברי, שגם שחזר את המעשה למול מצלמות המשטרה.
כנגד השלושה הוגש כתב אישום חמור, ועתה, עם פטירתו של עוז, ישונה סעיף האישום להריגה ברשלנות. במשפחת עוז ובקרב חבריו קיבלו את הבשורה על מותו בכאב עצום ובצער גדול. "הוא הציל את משפחתו, שהייתה כל עולמו, ולא בחל בסיכון חייו. היינו בטוחים שהוא ישרוד כדי להישאר לצד המשפחה, ואז התוודענו לאסון הגדול. זה קשה", אמרו חבריו.
אילנית רעייתו ספדה לו לאחר מותו, והודתה לו על שהציל את ילדיהם ואותה. הלווייתו של עוז התקיימה בבית העלמין סגולה בעיר.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

פרויקט דיור מוגן שביעי לעולים בעיר

במעמד שר הקליטה יואב גלנט, נציגי החברה הקבלנית אנקום גרופ בע"מ, שתבצע את הפרויקט, ועשרות עולים חדשים, קיים ראש העירייה...

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

תושבים מתנגדים לעקירת 500 עצים במתחם סירקין

במִנהל התכנון שוקדים על תכנית להעתקת קטע דרך בכביש 40 באזור סירקין, שבמסגרתה עתידים להיעקר 500 עצי נוי ועצי איקליפטוס,...

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה