חדשות פתח תקווה

"דרייב אין" למזון

חדשות פתח תקווה20 באפריל 2020    2 דקות
0

החל מאמש (19/4) החלו במערך חלוקת מזון לנזקקים בשיטת הדרייב אין

"דרייב אין" למזון
צילום עיריית פתח תקוה

במסגרת מתן המענה לקהילה בתקופת משבר הקורונה, הורה ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג לגורמים האמונים על פרויקט חלוקת חבילות המזון לקשישים ולנזקקים לייעל את מסלול החלוקה הקיים בספורטק סרקין ולעבוד בשיטת "דרייב אין". על פרוייקט חלוקת המזון מופקדים אנשי אגף הביטחון והחירום, האגף לשירותים חברתיים ובריאות בעירייה, מתנדבי יחידת הסע"ר לצד מתנדבי עמותות ותושבים.

בתוך כך, מערך החלוקה בספורט סירקין החל הבוקר לעבוד בשיטת "דרייב אין", מערך מהיר המאפשר למתנדב בתוך דק' ספורות להעמיס את החבילות ולצאת לדרך. העבודה בשיטת "דרייב אין" אפשרה להגדיל את היקף השילוח ל-2400 חבילות מזון וכך יימשך ככל שיידרש לכל אורך תקופת המשבר.

ניהול החלוקה מתבצע ע"י המערכת הממוחשבת "שליחות לאומית" המכילה את נתוני החלוקה כפי שהתקבלו מהאגף לשירותים חברתיים בעירייה. מידע זה חשוף אך ורק למנהלי המערכת המייצרים מסלולים אופטימליים מבוססי מרחק עבור המתנדבים. החיבור למערכת מתבצע בעזרת אפליקצייה יעודית אשר מאפשרת לבחור את מסלול החלוקה שנבנה בהתאם לדרך.

עם קבלת המסלול, המתנדב נכנס עם רכבו לחניון הספורטק בסירקין ועובר מסלול שבמהלכו נבדק תקינות מסלול השילוח. בצאתו מהמתחם, ינותב אל נקודות החלוקה על פי הסדר שהוגדר באפליקצייה. לאחר שהמתנדב סיפק את המשלוח הוא מאשר מסירה באפליקצייה. כמו כן, מנהלי המערכת יכולים לצפות אונליין בסטטוסים של כל השליחים והמשלוחים ולתת מענה בזמן אמת.

ראש העיר רמי גרינברג "עיריית פתח תקוה פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה כדי לייעל את השירות לתושב בתוך המציאות שנכפתה על כולנו כבר למעלה מחודש. אין ספק כי ייעול משלוחי המזון ע"י העבודה בשיטת "דרייב אין" יגדילו את היקף המשלוחים באופן ניכר וכן יאיצו את התהליך. אני מודה למערך מתנדבי הסע"ר באגף הביטחון, למתנדבים הרבים שלקחו חלק ולכל עובדי העירייה אשר נרתמו להוצאת הפרויקט לפועל במהירות המירבית. עיריית פתח תקוה תמשיך במגמה זו מתוך שאיפה להגיע לכל תושב הזקוק לסיוע באופן היעיל והמהיר ביותר."

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ראש העירייה רמי גרינברג וראש עיריית רמלה...

ראש העירייה רמי גרינברג וראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הגיעו הבוקר (חמישי) לסיור בשוק העירוני בפתח תקוה. הצטרפו אליהם מנהל...

חדשות פתח תקווה26 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

ראש העירייה הורה על האצת פרויקט סקירת...

עיריית פתח תקוה החלה בשנים האחרונות בביצוע אומדן לכ-12,000 נכסים ציבוריים. עם השלמת הפרויקט במהלך השנתיים הקרובות, העירייה תוכל לדעת...

חדשות פתח תקווה25 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה