חדשות פתח תקווה

דרוש: קבלן לבניית בית העירייה המחודש

חדשות פתח תקווה14 במרץ 2019    דקה אחת
0

בניין העירייה ישופץ וישודרג בשיטת BOT, המעניקה לקבלן זכויות במבנה למשך 15 שנה • בתכנית: בניית שמונה קומות נוספות, מתנ"ס וחניון תת-קרקעי

דרוש: קבלן לבניית  בית העירייה המחודש
הדמיית בניין העירייה החדש. יצמח לגובה ׀ צילום: דוברות העירייה

בניין העירייה ברחוב העלייה השנייה ישופץ וישודרג במטרה לאכלס אגפים ויחידות השוכנים היום במבנים שהעירייה משלמת עליהם דמי שכירות בעלויות הנאמדות בעשרות מיליוני שקלים בשנה.
החברה לפיתוח פתח תקוה קיבלה בשבוע האחרון את אישורו של ראש העירייה רמי גרינברג, לפעול לאיתור קבלן שיבצע את הפרויקט המשולב בשיטת BOT, שלפיה יקבל הקבלן הזוכה תוספת משמעותית של אחוזי בנייה לשימוש מסחרי לתקופה של 15 שנה, שלאחריהן יושב הנכס כולו לרשות ולבעלות העירייה.
בניין העירייה המחודש עתיד לשמש משרדי עירייה השוכנים מזה שנים במבני ציבור ברחבי העיר או במבנים פרטיים שהעירייה משלמת בגינם דמי שכירות גבוהים, כמו מנהל ההנדסה, המחלקה המשפטית ויחידות נוספות.
פרויקט בניין העירייה תוכנן במשרד ר. זייברט אדריכלים ומתכנני ערים. במסגרת הפרויקט ייבנו שש קומות נוספות על אולם שרת ועל המבנה הבסיסי יוקמו שתיים או שלוש קומות נוספות. נוסף על כך, ייבנה מתנ"ס שישמש את תושבי מרכז העיר וכן מבנה מסחרי דו-מפלסי עם בתי קפה, מסעדות ומגוון עסקים נוספים. מתחת לפני הקרקע יחויב הקבלן לבנות חניון תת-קרקעי רחב ידיים, שיתפרס גם לשטח שמתחת לרחוב העלייה השנייה.
לדברי ראש העירייה, "מדובר בפרויקט בשיטת BOT, שלא יעלה לעירייה שקל אחד. להיפך, הוא יחסוך משמעותית דמי שכירות שהעירייה משלמת כבר שנים בגובה של עשרות מיליונים בשנה. עתה יעברו אותם משרדים ויחידות לבניין העירייה. נוסף על כך, יוקם חניון תת-קרקעי שיכיל אלפי מקומות חנייה וכן מרכז תרבות ופנאי לרווחת התושבים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה