חדשות פתח תקווה

דרוש: דובר לעיריית פתח תקוה

חדשות פתח תקווה22 במאי 2019    דקה אחת
0

שעתיים לאחר הודעת הדובר חזי חקאק על סיום עבודתו בעירייה, פרסמה העירייה מכרז פומבי לאיוש התפקיד * "אנחנו מכוונים למערך דוברות שונה", ציין גרינברג

דרוש: דובר לעיריית פתח תקוה
צילום אלון חכמון

שעתיים לאחר הודעת הדובר חזי חקאק על סיום עבודתו בעירייה, פרסם מנכ"ל העירייה יניב בניטה מכרז פומבי לאיוש המשרה. ל"המקומון" נודע כי עו"ד מעיין אמודאי, לשעבר עוזרו של ראש העירייה היוצא איציק ברוורמן, לוטש עיניים לתפקיד ומועמדותו מקובלת גם על ראש העירייה רמי גרינברג. אמודאי, שנפרד מברוורמן בשל מחלוקת שנתגלעה בינו לבין רעיית ראש העירייה, חבר כחצי שנה לפני הבחירות למחנה גרינברג.

כבר בראשית כהונתו של גרינברג, הבין חקאק שמעמדו בסכנה ושגרינברג יעשה הכול כדי להזיזו מהתפקיד. בין השניים התקיימה שיחה, במהלכה הבהיר גרינברג את כוונותיו, ומאז, לטענת מקורבי חקאק, נמנע מלקיים פגישות עם הדובר היוצא.

בסביבתו של ראש העירייה מדגישים, כי במהלך החודשים האחרונים היה זה חקאק, שבחר שלא להגיע לפגישות עבודה עם ראש העירייה ושלח אליהן את עובדות לשכתו. במקביל לשימוע אליו זומן, יצא חקאק לחופשת מחלה, ומששב לעבודה פתח בהליך משפטי והגיע לשימוע, כשהוא מלווה בעו"ד מוטי לוין וביו"ר ארגון העובדים אלי שלמה.

"חקאק עבר שימוע קשה, במהלכו הטיחו בו נציגי העירייה רפש, תוך רמיסת כבודו ומקצועיותו, אחרי יותר מ-20 שנות עבודה במערכת, וזה מה ששבר אותו", אמרו השבוע מקורביו. "הוא נועץ בחברים וקיבל החלטה, בעטיה הודיע על פרישתו. חקאק הבין שאם לא יתפטר, הוא יפוטר, וגם אם ינצח בבית הדין לעבודה, יצטרך לשוב למערכת שהעומד בראשה לא מתקשר איתו, וזו בעיה שתיגרר חמש שנים, ולכך הוא לא היה מוכן".

על פי המכרז שפרסמה העירייה לאיוש התפקיד, על המעוניינים להגיש את מועמדותם עד ליום ראשון ה-26 במאי. את פרטי המכרז ותנאי הסף מפרסמת העירייה באתר העירוני. "אנחנו מכוונים למערך דוברות שונה, שיתאים לפעילות העירייה בשנים הקרובות, תוך מתן מענה למדיות השונות ולצרכי העיר והתושבים. מדובר במכרז פומבי, וכל מי שרואה עצמו ראוי ומתאים, מוזמן להגיש את מועמדותו".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הדו"ח האילם

המאבק סביב הריחות הרעים ממפעל טביב והחשש לזיהום סביבתי נמשך. בימים האחרונים הרשתות החברתיות וקבוצות הוואטסאפ הפכו לזירת קרב בין...

חדשות פתח תקווה16 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

שי לחג

לקראת ערב החג הוגשה תלונה במשטרה מטעם חברת טביב, החברה הארצית לטיפול ופינוי פסולת רעילה בע"מ, שמפעלה שוכן ברחוב החרושת בפתח...

חדשות פתח תקווה13 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה