חדשות פתח תקווה

דעי פורש, אבל לא כל כך מהר

חדשות פתח תקווה13 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

סגן ראש העירייה איציק דעי ימשיך בתפקידו בחודשים הקרובים * בשבוע שעבר הודיע ראש סיעת הבית היהודי במועצה כי הוא מוותר על סגנות בשכר לטובת משרת מנכ"ל בחברת הבנייה משהב

דעי פורש, אבל לא כל כך מהר
צילום אלון חכמון

מי שהקדים לתפור חליפות, כדאי שימתין מעט. בישיבה של סיעת הבית היהודי בחמישי שעבר, הוחלט שראש הסיעה במועצה וסגן ראש העירייה איציק דעי ימשיך בתפקידו לפחות בשלושת החודשים הקרובים ללא שכר. זאת, כדי להמשיך ולקדם פרויקטים משמעותיים שדעי מצוי בתסבוכת הביורוקרטית שלהם.

בחודשים הבאים יגבשו חברי הסיעה ומועצת הסניף את דעתם בעניין הרכב הסיעה במועצה, וחברי מועצת הסניף ייערכו לקראת בחירת סגן ראש עירייה אחר. זאת, אם דעי יקבל החלטה לסיים את תפקידו הציבורי ולהתמקד בעבודתו כמנכ"ל חברת הבנייה משהב.

בשבוע שעבר פרסמנו כי דעי החליט לסיים את תפקידו. הוא הודיע לראש העירייה רמי גרינברג כי הוא מוותר על שכרו כסגן ראש העירייה, בשל מינויו לתפקיד מנכ"ל אחת מחברות הבנייה הגדולות בישראל.

בישיבה של סיעת הבית היהודי מנה דעי את רשימת הפרויקטים שבכוונתו להמשיך להוביל, ביניהם הקמת ישיבת כפר גנים על שטח של כ-10 דונם ברחוב מסקין בשכונת כפר גנים ג', גיבוש הסכמות עם משרד החינוך על הוספת כיתות לאולפנה בצומת סירקין, גיוס כספים ממשרדי הממשלה והקמת בתי כנסת נוספים.

על פי ההחלטות שהתקבלו לפני הבחירות בסניף הבית היהודי, אמורה להתקיים רוטציה בין חברי הסיעה. לפיה, גילה בן נאים, מספר 2 ברשימה, תפרוש בתום חצי קדנציה, כלומר בעוד כשנה. כך גם צבי בליץ מספר 3 ברשימה. עו"ד צביקה וישנגרד עתיד להחליף את בן נאים, ומשה פלדמר את בליץ. גם אליה קזולה מספר 6 מחכה לתורה. על פי ההסכם הקואליציוני, נציג של הבית היהודי ימשיך לכהן כסגן ראש עירייה, ובאם דעי יוותר על שירותו הציבורי, הסגן החדש יקבל שכר כסגן רביעי.

 

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה