חדשות פתח תקווה

דעי לא ישמש סגן ראש עירייה בשכר

חדשות פתח תקווה10 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

סגנו הרביעי של גרינברג, איציק דעי, ימשיך בעבודתו הציבורית וישמש במקביל מנכ”ל חברת משה”ב • לאחר התפטרותה של ענת זנזורי מהעירייה, נותרה בידי גרינברג האפשרות למנות כבר עתה סגן ראש עירייה בשכר

דעי לא ישמש סגן ראש עירייה בשכר
זנזורי. שכרה התעכב עד שהחליטה לפרוש ׀ צילום: אלון חכמון

סגן ראש העירייה איציק דעי הודיע השבוע לראש העירייה רמי גרינברג כי החליט להמשיך בעבודתו הציבורית בעירייה באותה מתכונת ובאותם תפקידים מבלי לדרוש שכר, כפי שהציע לו גרינברג. במקביל, החליט דעי להיענות להצעה שקיבל ולכהן כמנכ”ל חברת משה”ב.
דעי הבטיח לגרינברג כי ימשיך לכהן בקואליציה וידאג לציבור הדתי לאומי שתמך בו. הוא יטפל בכל הנושאים שבהם טיפל עד כה, ולאחר שישלים מספר פרויקטים בעיר, שבהם הוא מעורב, יבחן דעי את המשך שירותו במסגרת הציבורית.
יצוין כי דעי הצטרף לקואליציה של גרינברג בתפקיד סגן ראש עירייה רביעי ללא שכר. במקביל, התחייב ראש העירייה בפניו כי יחל בקבלת שכר מהעירייה על פי המורשה במסגרת כהונתו, התחייבות שאותה התכוון גרינברג לקיים. אלא, שדעי, שהחל מספר פרויקטים במגזר החופשי, ללא כל קשר לעירייה או לעיר, ביקש מגרינברג זמן המתנה, כדי להשלים את אותן משימות. הוא ציין כי מיד לאחר החגים, לאחר שיבחן את הנושא לעומק, ימסור החלטה מסודרת, אם הוא ממשיך בזירה הפוליטית הציבורית במלוא המרץ, או משלב עבודה ציבורית לצד משרה בכירה במגזר הפרטי.
בינתיים השהה גרינברג את מינויה בשכר של ענת זנזורי, בכפוף לאישור משרד הפנים, כנדרש במקרה של סגן ראש עירייה חמישי בשכר. זנזורי קיבלה את המינוי לתפקיד סגנית ראש העירייה, אולם שכרה התעכב בשל התנגדות משרד הפנים, כל עוד משרת הסגן הרביעי בשכר אינה פעילה. עתה, לאחר התפטרותה של זנזורי מהתפקידים שבהם שימשה, נותרה בידי גרינברג האפשרות למנות כבר עתה סגן ראש עירייה בשכר על חשבונו של דעי, שוויתר כאמור בשלב הזה על שכרו.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה