חדשות פתח תקווה

דעי ויתר על שכר מהעירייה, יכהן כמנכ"ל משה"ב

חדשות פתח תקווה4 בנובמבר 2019    2 דקות
0

פרסום ראשון: איציק דעי הודיע על כוונתו לוותר ולא לקבל שכר. הוא ימשיך לכהן בתפקידו כסגן ראש העירייה ללא שכר. ובמקביל ימונה בשוק הפרטי כמנכ"ל חברת משה"ב

דעי ויתר על שכר מהעירייה, יכהן כמנכ"ל משה"ב
צילום אלון חכמון

סגן ראש העירייה איציק דעי, הודיע השבוע לראש העירייה רמי גרינברג, כי החליט בשלב הזה להמשיך בעבודתו הציבורית בעירייה באותה מתכונת ובאותם תפקידים וזאת מבלי שידרוש שכר כפי שהוצע לו על ידי גרינברג. דעי, החליט להיענות להצעה שהונחה בפניו והוא מונה בימים אלו לכהן כמנכ"ל חברת משה"ב .

נציין כי דעי חתם על מסמך ניגוד עניינים ורק אחרי שבחן את סוגייתו הציבורית בחר לעבור למגזר הפרטי וזאת כשהוא משלים את הליכי קליטתו במשה"ב, ומוותר בינתיים על שכר כסגן ראש העירייה.

דעי, הבטיח לגרינברג, כי ימשיך לכהן בקואליציה וידאג לציבור הדתי לאומי שתמך בו , יטפל בכל הנושאים שבהם טיפל עד כה כשהוא נושא בתואר סגן ראש עירייה רביעי.

לאחר שישלים מספר פרויקטים בעיר שאת מלאכתם החל, הוא יבחן את מקומו פעם נוספת בכל הקשור לשירותיו במסגרת הציבורית.

נבהיר, כי דעי, הצטרף לקואליציה של גרינברג, בתפקיד סגן ראש עירייה רביעי ללא שכר והמשיך לטפל בציבור הדתי לאומי. במקביל התחייב ראש העירייה בפני דעי, כי יחל בקבלת שכר מהעירייה על פי המורשה במסגרת כהונתו, התחייבות אותה התכוון גרינברג לקיים.

אלא, שדעי, שהחל מספר פרויקטים במגזר החופשי ללא כל קשר לעירייה או לעיר, ביקש מגרינברג, זמן המתנה כדי להשלים את אותן משימות שלגביהן נתן את התחייבותו וציין כי מיד אחרי החגים לאחר שיבחן את הנושא לעומקו יעביר החלטה מסודרת באם הוא חוזר לזירה הפוליטית הציבורית במלוא מובן המילה או ממשיך בעבודה ציבורית לצד משרה בכירה במגזר הפרטי.

בינתיים, השהה גרינברג את מינויה בשכר של ענת זנזורי וזאת בכפוף לאישור משרד הפנים כנדרש במקרה של סגן ראש עירייה חמישי בשכר.

זנזורי, קיבלה את מינוי סגן ראש העירייה אולם שכרה התעכב בשל התנגדות משרד הפנים זאת כל עוד משרת הסגן הרביעי בשכר אינה פעילה.

עתה , לאחר התפטרותה של זנזורי מהתפקידים בהם אחזה נותרה בידיו של גרינברג האפשרות למנות כבר עתה סגן ראש עירייה בשכר על חשבונו של דעי, שוויתר כאמור בשלב הזה על השכר.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה