חדשות פתח תקווה

דנציגר אישר: ינהל את אגף הספורט בעירייה

חדשות פתח תקווה6 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

חנן דנציגר, מנהל תחום הספורט בעיריית מודיעין, יחליף את הילה שבתאי • ראש העירייה: "עכשיו יש קודקוד שמוביל את שיתוף הפעולה עם מקפ"ת. כפילות התפקידים יצרה מחלוקת ושיתוק"

דנציגר אישר: ינהל את אגף הספורט בעירייה
דנציגר. זוכה להערכה | צילום באדיבות המצולם

חנן דנציגר, מנהל תחום הספורט בעיריית מודיעין, יחליף את הילה שבתאי, מנהלת אגף הספורט בעירייה, שמסיימת את תפקידה. דנציגר זכה במכרז שפרסמה העירייה לאיוש התפקיד, והשבוע אישר כי הוא מקבל את המשרה שהוצעה לו. זאת, לאחר שזכה גם במכרז לניהול מחוז דרום במִנהלת הספורט של משרד הספורט, אך החליט לוותר.
דנציגר זוכה להערכה רבה על פועלו במודיעין, ומוגדר כאיש מקצוע ברמה גבוהה, קשוח וקפדן, אך בעל לב רחב, מעוף ויצירתיות. עם זכייתו במכרז, צפה ועלתה השאלה איך ייראה מעתה שיתוף הפעולה בין אגף הספורט בעירייה לתחום הספורט במקפ"ת, לנוכח כפל התפקידים במספר תחומים.

לדברי ראש העירייה רמי גרינברג, "הפיצול שנוצר בשנים האחרונות בין מקפ"ת לאגף הספורט יצר משבר, מחלוקות ושיתוק. אנחנו עושים איגום משאבים, ומשרות מיותרות יצומצמו. האגף חוזר להיות קרוב לבניין העירייה, ולא מיותם כבעבר. אנחנו מתכוונים להרים את הספורט התחרותי, ההישגי והעממי לכל הגילאים, עם פרויקטים גדולים כמו מרוצי אופניים, מרוצי לילה, שדרוג מתקני הספורט בעיר, טיפול באגודות הספורט, תמיכות בעמותות, הקמת מועצת ספורט, איחוד קבוצות ועוד יוזמות. בתחום הכדורגל, הכדורסל, הכדוריד והכדורעף תמיד הובלנו, ורק בשנים האחרונות חלה ירידה שאינה מתאימה לעיר".

איך יתבצע שיתוף הפעולה עם מקפ"ת?
"עכשיו יש קודקוד אחד, שמוביל את שיתוף הפעולה. עובדים במקפ"ת שעוסקים בספורט יהיו כפופים למנהל אגף הספורט. מקפ"ת היא חברה עירונית ותמשיך לטפל בתחומי התרבות, הנוער והספורט כזרוע ביצועית. מי שיקבע את המדיניות הם אגפי העירייה – אגף הספורט, מִנהל החינוך ואגף הנוער. כפילות התפקידים הובילה למאבקים מיותרים".
בתוך כך, במכרז לתפקיד מנהל אגף איכות הסביבה בעירייה זכתה דגנית טולדו, הנושאת במשרה זו בעיריית רמת השרון. היא תחליף בתפקיד את אהוד שטיין, עם פרישתו בעוד כשנה. עד אז תתלווה אליו כדי ללמוד מקרוב על ניהול אגף בעיר גדולה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה