חדשות פתח תקווה

דובר חדש לעיריית פתח תקוה

חדשות פתח תקווה20 ביוני 2019    דקה אחת
0
דובר חדש לעיריית פתח תקוה
אמודאי. מכיר את העיר ומורכבויותיה ׀ צילום: באדיבות המצולם

כחודש וחצי לאחר פרישתו של דובר העירייה לשעבר חזי חקאק, אחרי קרוב ל-20 שנה בתפקיד, נבחר עו"ד מעיין אמודאי לתפקיד דובר העירייה ואחראי מערך ההסברה העירוני. עבור אמודאי, שמועמדותו נחשפה לראשונה ב"המקומון", מדובר בסיבוב שני במנגנון העירוני, אחרי ששימש כעוזרו של ראש העירייה הקודם איציק ברוורמן, עד שנאלץ להתפטר מתפקידו.
אמודאי, יליד ותושב העיר, עוסק בתחום התקשורת, ההסברה והאסטרטגיה זה שנים רבות. לאחרונה שימש כיועץ למזכ"ל מפלגת העבודה לענייני תקשורת ואסטרטגיה. בעבר עסק כיועץ תקשורת ואסטרטגיה בחברת "רונן צור תקשורת". הוא החל בתפקידו החדש ביום שני, אחרי שקיים שיחה עם צוות מערך הדוברות בעירייה.
ראש העירייה רמי גרינברג: "אני מברך את מעיין על בחירתו לתפקיד, ובטוח שהוא יוביל את מערך ההסברה של העירייה במקצועיות וחדשנות ושיידע להתמודד עם האתגרים. ניסיונו ומקצועיותו, וכן היכרותו עם העיר, תושביה ומורכבויותיה, יסייעו לו רבות בביצוע תפקידו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

1

פאניקה בניין

חשד לשלושה חולי קורונה באותו מגדל מגורים, ברחוב מבצע יפתח, בשכונת אם המושבות, הובילו למבול טלפונים מדיירים מודאגים שטענו כי...

חדשות פתח תקווה9 באפריל 2020    דקה אחת
0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה