חדשות פתח תקווה

דובר חדש לעיריית פתח תקוה

חדשות פתח תקווה20 ביוני 2019    דקה אחת
0
דובר חדש לעיריית פתח תקוה
אמודאי. מכיר את העיר ומורכבויותיה ׀ צילום: באדיבות המצולם

כחודש וחצי לאחר פרישתו של דובר העירייה לשעבר חזי חקאק, אחרי קרוב ל-20 שנה בתפקיד, נבחר עו"ד מעיין אמודאי לתפקיד דובר העירייה ואחראי מערך ההסברה העירוני. עבור אמודאי, שמועמדותו נחשפה לראשונה ב"המקומון", מדובר בסיבוב שני במנגנון העירוני, אחרי ששימש כעוזרו של ראש העירייה הקודם איציק ברוורמן, עד שנאלץ להתפטר מתפקידו.
אמודאי, יליד ותושב העיר, עוסק בתחום התקשורת, ההסברה והאסטרטגיה זה שנים רבות. לאחרונה שימש כיועץ למזכ"ל מפלגת העבודה לענייני תקשורת ואסטרטגיה. בעבר עסק כיועץ תקשורת ואסטרטגיה בחברת "רונן צור תקשורת". הוא החל בתפקידו החדש ביום שני, אחרי שקיים שיחה עם צוות מערך הדוברות בעירייה.
ראש העירייה רמי גרינברג: "אני מברך את מעיין על בחירתו לתפקיד, ובטוח שהוא יוביל את מערך ההסברה של העירייה במקצועיות וחדשנות ושיידע להתמודד עם האתגרים. ניסיונו ומקצועיותו, וכן היכרותו עם העיר, תושביה ומורכבויותיה, יסייעו לו רבות בביצוע תפקידו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

פרויקט דיור מוגן שביעי לעולים בעיר

במעמד שר הקליטה יואב גלנט, נציגי החברה הקבלנית אנקום גרופ בע"מ, שתבצע את הפרויקט, ועשרות עולים חדשים, קיים ראש העירייה...

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

תושבים מתנגדים לעקירת 500 עצים במתחם סירקין

במִנהל התכנון שוקדים על תכנית להעתקת קטע דרך בכביש 40 באזור סירקין, שבמסגרתה עתידים להיעקר 500 עצי נוי ועצי איקליפטוס,...

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה